Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacko0123

    tag

    Sziasztok.
    Jelenleg egy Lenovo P70-A típusú telefonom van, amivel meg vagyok elégedve, de a kamerája miatt elgondolkodtam azon, hogy leváltom. Viszont nem tudom, hogy van-e az igényeimnek megfelelő telefon.
    2 sim kártyam van benne(Telekom, Telenor) és egy 32-es SD.

    - Árkategória. (talán ez a legdurvább behatároló tényező)
    65-70 ezer körül.
    - Használt vagy új?
    Ilyen árkategóriában szerintem használtat kellene.
    - Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan gyártói garanciával, esetleg előfizetésre egy szolgáltatónál? Esetleg használtan az aprón? Ugye nagyon nem mindegy, mert az árak teljesen különbözőek.
    Itt az aprón vagy másik hirdető oldalon.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
    Hosszú távra szeretném.
    - Mire használnád? (ez egy másik sarkalatos pontja a választásnak, hogy körülbelül miről van szó, azt alul lejjebb olvashatod)
    Sok mindenre, néha GPS, net, facebook, minimális játék(clash of clans és clash royale :D ),fényképezés
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Android/IOS
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?
    5" körül, nagyon max 5,5"

    Fontos lenne, hogy legalább ezt az üzemidőt tartsa meg a telefon. Jó kamera se árt, mert a mostanimnak elég szar. Az se baj, ha erősebb hardverrel rendelkezik, viszont a mostanimtól ne legyen gyengébb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák