Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tdd587

    őstag

    Ne gondold, hogy nem érdekes és élvezetes olvasni a sorokat, nekem is jó emlékeim vannak a játékról, csak sajna új élmény nincsen, mert túl kevés az idő mindenre, nem vagyok már 15, mint amikor először láttam.

    Amit nem szerettem benne a civil után, hogy nagyon messze vannak a városok egymástól, tehát alig van város úgy egyáltalán a térképeken. Aztán nincsenek a térképen építmények, se egy öntöző csatorna, se egy bánya, se semmi. Egyedül utakat felhúzni nem túl változatos. Aztán nagyon kevesen vagyunk, mindössze 4 fő. Civilben kis modifikációval 32 civilizáció is ment, óriási térképen. Aztán kedvenc stratégiám volt a fortify nyílt terepen is, itt sajnos semmi ilyen nincsen (nem tudom milyen bónuszt adhatna, de valami jó lett volna). Jó dolog a millió varázslat, de fájó pont, hogy sok a bugos közöttük. Civil fan lévén világcsodákat is szívesen láttam volna. Tudom a globális varázslatok pont ilyen nagy projektek, de mégis.

    Valamint ami nagyon hiányzik: valami korszak váltást bele kellett volna vinni. Nem tudom pontosan micsodát, hiszen a fantasy világokban a mágia konzerválja a középkort. Valami nagy célt, ami megváltoztat mindent. Egy feléledő mechanikus (steam punk) birodalom, valami erős külső mágikus birodalom, gyűrű háború vagy akármi. Mondjuk a magic node-kal kapcsolatos rejtély megoldása. Vagy nem tudom. A spell of mastery nem az igazi. Tudom, űrhajót mégsem építhetünk...

    De ezek csak ötletelek. Rég nem vezettem már phantom beast-eket a csatába...

    Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

Új hozzászólás Aktív témák