Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022
    őstag

    10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.94", 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom

    ez van már

    ami a tiedben van az sem acélos, de az egy régebbi, eleve nem csúcskategóriás készülék. a samu meg a legújabb zászlóshajóban követte el ezt.

    Mint írtam a valóságban 12 MP-es és 2,7x-es nagyítású. Csak hogy a gyártó rámondhassa a 3x-os nagyítást, így a crop miatt már csak 10MP-es lesz a felbontás.

    Amúgy akármelyik másik kamera alkalmazással kinyerhető RAW fotó is 12MP-es.
    De ezek csak számok, mint fentebb láthattad sok midnenre elég a 3x-os lencse is. Nem véletlenul használják DSLR vagy tükörnéküli vázakon sem az ~55mm-es lencséket. :)

    "a samu meg a legújabb zászlóshajóban követte el ezt." - Ezzel egyet értek, hogy nem a legacélosabb szenzort rakták bele. De semminél több, és bőven használható ;)

Új hozzászólás Aktív témák