Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oduszeusz

    tag

    Bizonyára mindannyian szembesültünk már okos telefonunk piszkálgatása közben azzal a problémával, hogy elszálltak SMS-eink, és a telefonunk hívásnaplója. Nos ezen a problémán segít az SMS Backup+ 1.4.3 program.

    Több program is található az SMS-ek mentésére. Viszont az SMS Backup+ 1.4.3 nekem azért kellemes, mert a biztonsági mentést a Gmail fiókunkba készíti el, egy egyedi címkével megjelölve.

    A Gmail levelezőnkben csámcsoghatunk az SMS-eken :))

    Saját magunk állíthatjuk be a címkéket. Menthetjük a hívásnaplónkat is. Természetesen egy újratelepítés után minden vissza is állítható.

    Érdemes ismerkedni vele, felfedezni a program számtalan beállítási lehetőségét.

    A fordítást kb 40 perc alatt „csaptam” össze, így előfordulhat itt ott nyelvhelyességi bug, de a program használhatóságán nem változtat. A jövő héten majd kifésülöm, és frissítem a fordítást :))

    Addig is használjátok egészséggel. (Természetesen a hibajelzéseket köszönettel veszem)

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Ha a telefonodból féltégla lesz, nem a telefonod volt hülye....! Tanulni sohasem szégyen!!! és Én nem vagyok szégyenlős:-)

Új hozzászólás Aktív témák