Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gatto_

    senior tag

    Mivel senki nem reagált a kérésemre a PlayerPro zenelejátszóval kapcsolatban, így összeszedtem magam, nekifeküdtem a fórumoknak, hogy hogy is kell ezt, és lefordítottam. Olyan 90%-ban. Mondjuk szigorúan magán használatra, mert itt nem warezolunk. De ha valaki netán hivatalos útra terelné, és felvenné a kapcsolatot a fejlesztőkkel, akkor szívesen átküldöm az anyagot. (Én nem tudok angolul így nekem nem megy..) Mondjuk nem árt átnézni, mert van pár funkció amiről azt sem tudtam mit csinál, és van pár sor amit nem értek. :D Azért szerintem használható. Illetve szeretnék egy kis segítséget is, ha már itt vagyok. A string.xml, és a plurals.xml minden további nélkül fordítható, de ha a arrays.xml-en egy sort is megváltoztatok, akkor feltelepítés után a beállítások használatakor azonnal jön a kényszerített bezárás. Ez a fájl tartalmazza a felugró, rádiógombos beállítások szövegeit. Vajon mi lehet a baj. Részben lefordítottam az SPB wireless monitort is, és ott simán tudtam szerkeszteni ezt a fájlt, és működik is.

Új hozzászólás Aktív témák