Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz TRob1 #2513 üzenetére

    Szinkronizálás konkrétan több éve van az Operában, még Chrome sem volt. És én az asztali verzióról beszéltem.

    Amivel többet tud a Chromenál: Rendes reklámszűrés (Chromeban csak rejteni lehet), egérgesztusok, speed dial, normális jelszókezelő, ami megjegyzi az űrlap elemeket is, oldalsó tabok szélesvásznú monitorhoz, normális könyvjelzőkezelés, normális letöltéskezelő (ez a legnagyobb bajom a Chromemal, nem tud a temp mappába tölteni és teleszemeteli a letöltés könyvtáramat) és ez csak néhány a sok közül.
    Tudom, hogy ezek közül sok elérhető kiegészítővel Chrome alatt is, de azok pl. nem működnek sem a belső lapokon sem a https oldalakon.

    A mobil verziónál szintén tud reklámszűrést (amit a boat nem, ha jól tudom és az adfree nem szűr ki a weboldalakról sok dolgot), szinkronizálást az asztali változattal (jelszavak, ha kellenek, könyvjelzők, gyorshívók) és rengeteg beállítás van az opera:configban, többek között pl. proxy, annak, akinek kell. A turbo pedig mobil nethez nagyon jó (akinek van, én nem használom mert csak wifiről netezek), ezt egyetlen másik böngésző sem tudja.

    Az asztali változatnál a telepített Chrome (a kiegészítők és egyebek nélkül, csak az alap app) 90 mega. Az Opera 35.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák