Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    Nálam le is pörgött... Sok alt+tabozással meg társaival együtt, "classic" nehézségen ~10 óra volt nálam, ami szerintem nagyon de nagyon kevés. Jó pár dolog kimaradt, köztük a mellékküldetések Bertone-tól, ami által szintén nem ismerünk meg karaktereket és jó pár helyszínt, illetve a főküldetések is meglettek vágva, de még a megmaradt dolgok is úgy lettek változtatva, hogy nehogy unalomba fulladjon a játék, így ne kelljen az egyik szigetről a másikra átkocsikázni, ahogy azt tettük anno és hasonlók. A sokak által utált verseny egy easy win lett minden fokozaton, max 3 kör, és még így is esnek ki a versenyzők előlünk, azért ez elég gyér szint. :U És hát a vége, ami anno katartikus volt azzal a bizonyos zenével együtt, itt egy nagy semmi, pedig vártam, hogy ugyanazt a zenét ide is beteszik, de nem. Viszont van bővített ez meg az, ami tényleg giccsparádé, de engem nem zavart. Szóval, így a teljes játék után, és mint hatalmas eredeti Mafia fan, egy 6-ost tudok adni ennek az egésznek, egy korrekt iparosmunka, de semmi több, az irány jó, ez a remake tökéletesen reprezentálja, hogy ez a játék milyen lenne most, amikor boldog-boldogtalan a gaminget választja hobbinak, és nonstop sikerélményt akar, ettől függetlenül az abszolút újoncoknak viszont remek élmény lesz!

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák