Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    válasz barnam_ #148088 üzenetére

    Pont az ilyenek miatt nem kell. A Rönónál a legkomolyabb dolog is 50 ezerbe kerül, ha sikerül szétrobbantatni a váltót pl. 60 ezerből full fékfelújítás van, 40 ezerből minden folyadék, szűrő, gyertya, baszás kicserélhető benne, 35 ezerből vezérlés, 60 ezerből felgumizható, a motor megölhetetlen, 30 ezer egy első szélvédő, párezer a lámpabura meg a tükör. Más nincs is abba a kocsiba. Én ettől a megbízhatóságtól és olcsón javíthatóságtól nem akarok megszabadulni, de ezek az 1.4 és 1.6 motorok élhetetlen gyenge szarok. A kocsi amúgy nagyon jó. Meg nagyon hiányzik az automata, a rosseb megesz, hogy mindig basztatnom kell valamit a jobb kezemmel.

    Már azon is gondolkoztam, hogy lecserélem valamilyen ferdehátúra, azokból jobb a motor és váltóválaszték pórnép autókban, mint a kombikból. A gondom csak az, hogy annak a csomijába nem fér el a kutya, illetve területre beleférne, csak beleérne a feje az üvegbe, nehezen fordul meg benne. Bár messze nem szoktam velük menni, az állatorvos 8Km, a sétautak 3-4Km, illetve földúton krúzolgatok velük. Messzebb nem viszem őket, mert hiába a 4 csillag semmi nem védi őket, ezzel nem rizikózok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák