Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Játékos TWS headsettel gyarapodott a SteelSeries kínálata

    ph Az Arctis szériás újdonság számos platformon működésre bírható, és konzolok szintjén van a Microsoft gépeihez való verziója is a Sony-t favorizáló mellett.

  • 54000 tonna

    lo Olvasom félálomban a cikket a fukusimai atomerőműről a Portfólión. 54e tonna így hirtelen nem mondd semmit, kéne valami...

  • Apple Watch Series 10 - évfordulós kiadás

    ma Csalódhattak, akik arra vártak, hogy drasztikusat változik a tízéves Apple Watch. Viszont így is ez lett talán a legjobb évről-évre frissítés az óra történetében.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz tom120514 #48550 üzenetére

    Talán ez a komment kicsit több infót hordoz.

    2013 decemberében kezdtem a Bitcoinnal ismerkedni. Akkor jöttem először ebbe a topikba. Kérdezgettem, válaszoltak akik akkor itt voltak. Lett GPU farmom, bányásztam az altcoinokat, összeálltam egy sráccal és csináltunk egy Poolt. Többen csatlakoztak. Rövid életű volt, de szerintem megérte. Aztán lettem ASIC gépeim mert nyárra a GPU-k már nem hoztak annyit. Aztán szépen esett a BTC ára, 1200 dollárról 250 dollár környékére. Eladtam az ASIC-okat és vártam egy szuszanásnyit. Jártam a Bitcoin meetuppokra, gyűjöttem az infót mindig.
    Így 2017-ben már ICO tanácsadóként vettem részt egy projektben. Jártam New Yorkban, Dubai-ban, Tel-Avivban emiatt, hirdettem az igét és közben dőlt az infó hozzám, megismerkedtem a nagyokkal, az első bitcoin gurukkal, hodlerekkel akik ma a milliárdok mögül nevetgélnek a világra.

    És hogy hogy jön ez ide? Az eső bitcoin, altcoin piacra, meneküljön ki merre lát mentalitáshoz?

    Egyszerű. 2014-ben bányásztam Guldent. 30 satoshin kezdett, 0,00007 USD-n. 2017 decemberében 42 centig ugrott.
    Bányásztam Dogedarkcoin-t a legelején. Átkeresztelődött Verge-re. 2014-ben 0,000005 USD-t ért, 2017 decemberére 15 centig ment fel.

    2009 óta "csak" 8 év telt el. Egy tehetősebb milliárdos simán felvásárolhatná az összes bitcoint és az altcoinokat.
    Még csak a legelején vagyunk ennek a sztorinak és aki meglátja a potenciált egy egy alulértékelt, leszólt altcoinban az 100 milliók ura lesz 50-100 ezer Ft befektetésből.
    Szóval akárki akármit károg, a média akárhogy csűri csavarja, ti nyugodtan gyűjtsétek az érméket, tokeneket, ne adjátok el és 1-2-3 év türelem után ti is nevetve nézitek majd az akkori kommenteket, hogy vége, hogy ez már nem lesz jobb, BTC haldoklik, stb.

    U.I.: BTC 2013-ban 100 usd-ről 1200-ra ugrott. Leesett 200 usd körülre. 2017-ben 1000 usd-ről felment 20ezerre. Leesett 5000-re (ez volt az alja). Ha leesik még 2000 usd-ig, akkor is feljebb állt meg mint az előző legmagasabb értéke volt. Több forrás szerint is a következő szint a 60ezer dollár lesz. Hogy az mikor lesz azt persze nem tudja senki, de az tuti, hogy el fog jönni. És ha 1 BTC 60ezer USD lesz, akkor egy most 1 ezred centes altcoin amiben van potenciál, lesz 1 dollár 10 dollár, stb. Csak türelem és a kripto érmék ismerete kell ahhoz, hogy itt valaki "gyorsan" meggazdagodjon.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák