Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz bambano #9995 üzenetére

    Programokat? Eddig ilyen jól eltitkoltam volna, hogy mennyire noob vagyok a számítástechnikához?
    Ha tudnék programozni, tényleg feltennék ilyen álidióta kérdéseket? :D

    Ember!!!! 86-ban első melóhelyemen a HM-ben egy gép volt, az nálunk őrizték ugyan, de hozzá sem nyúlhattam, mert valami nagy titkokat kódoltak át a HM1-be vele. Mi a sorüleménnyel pacmant azért játszottunk rajta, ki is nyirtuk, gondolhatod mit kaptunk az arcunkra....

    Mi a suliban ilyen golyós valamivel számolgattunk még. :)

    Szeritnted mindenki már netezett 50 éve is, mint te? ;]

    eszközöknek normális menedzsment felülete?

    Az eszköz az asztali PC-m, mire gondolsz? Egy qrva desktop Linuxot használok rajta, persze, hogy managelhető a felülete! Hogy a bánatba ne lenne, még ha szarakodik is a Mint a hülye frissítése óta,,,,,

    Ja, persze te nem mész olyan helyekre, ahol ezt írtam.

    cinnamon[1874]: segfault at 7fa917dfffe8 ip 00007fa972064305 sp 00007ffd229bd230 error 4 in libcjs.so.0.0.0[7fa97203b000+c1000]

    Ezt a fenti hibát nem tapasztalta még senki? Megnyekken x másodpercre a FF, de volt már, hogy otthagytam a gépet és az egér megmozgatása után fehér képernyős lefagyás fogadott, és a fenti kiírás a dmesg-ben.

    Pár hetet mindig várok a verzió frissítéssel, de már stabil lehetne a 18.2 eddigre.

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák