Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csimpok

    aktív tag

    Tegnap megvettem a készüléket (mégis inkább GSM boltból vettem függetlent). 1 nap után összességében elégedett vagyok, hozzáteszem még abszolút stock rajta minden (programok, rom). Nokia 5800 után az alábbi pro és kontra megállapításokat tudom tenni:

    Pro:
    - A képernyő továbbra is nagyon jó, szép fényes a kép, ma kipróbáltam direkt napsütésben is, és tényleg elég jól használható!
    - Gyorsnak és reszponzívnak érződik a készülék, nem tapasztaltam akadásokat a statikus hátterek mellett (kipróbáltam dinamikussal is, ott valóban érződik kicsit a különbség, de nem vészes - bár a rosszabb akkuidő miatt amúgy se használnék dinamikus hátteret.)
    - A gyári fülessel tényleg jól szól a zene (talán jobban, mint az 5800, de hogy nagyobb hangerőre képes, az biztos)
    - Vannak egész használható widgetek.

    Kontra:
    - Az első dolog ami bekapcsolás után szembetűnt, hogy a képernyő bal alsó sarkában észrevehető a bevilágítás. (az LG úgy látszik nem csak az asztali IPS monitorainál szenved ettől...) Mondjuk azóta használat közben nem vettem észre, szóval semmiképp sem túl zavaró.
    - A képernyő tetejét nyomkodva nyekergő hangot hallani. Az 5800 se volt jobb ebből a szempontból, úgyhogy nem igazi kontra érv, de nem bántam volna ha masszívan egybe van az egész.
    - A rezgő motor jóval gyengébbnek érződik, mint a Nokián, itt alig érzem meg a nadrágomban a rezgést. :J
    - A külső hangszóró minősége a Nokián klasszisokkal jobb volt (ez se ért váratlanul a korábbi kommentek után).

    A GPS-t, a kamerát és mobilnet hiányában a netezést eddig nem próbáltam ki. A WIFI mindenesetre elég erősnek tűnik, az 5800-hoz és kollégám Omniájához képest is jóval több hálózatot látott. Eddig egyszer töltöttem, úgyhogy üzemidő kapcsán sincs tapasztalatom. Az a pár hívás amit ma indítottam/fogadtam az gond nélkül, jó hangminőségben és hangerővel lezajlott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák