Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca0

    addikt

    válasz Cocos #4324 üzenetére

    Te szerencsés vagy, hogy tudsz ilyen helyet, ahol elintézik helyetted a dolgokat.
    Nekem pl. azért nem voltak hajlandóak 180e-es hitelkeretet igényelni, mert akkor a 180e-es tv + a RÖGTÖN lehívandó kártyadíj nem fért volna bele. Ráadásul meg is tagadták a hitelt, mert vállalkozásom van, és a feleségemnek is, mert vállalkozó a férje.
    Tehát nem annyira egyértelmű ez a dolog, ügyintézőként, üzletenként változik. Ahol én vettem a tv-t, ott rettegtek a dolgozók a banktól, nehogy valamit rosszul csináljanak, mert akkor... (mittudoménhogymilesz). Nem hatotta meg őket az, hogy másnap (vagy még aznap) egyösszegben visszafizettem volna. Hiszen nekik az nem is üzlet.
    Ahol Te szoktál vásárolni, ott meg kvázi simán átverik a bankot a "kártyás emberkével". Ott még nekem is lett volna hitelem arra az 5-10 percre, amíg a vásárlást lefolytatom.
    Úgyhogy örülj, hogy neked ilyen jól ment (és priviben segíts a többieknek a helyszín megadásával ;) )

    A szabályok tényleg így vannak elvileg, ahogy te írod, én annyi különbséggel tudom, hogy a kártyadíjat mindenképpen ki kell fizetni.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

Új hozzászólás Aktív témák