Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egy23

    csendes tag

    válasz ovika #14 üzenetére

    A SuperSU alkalmazás telepítése lemaradt :DD

    Holnap elkezdek utánanézni hogy is kéne egy custom recoveryt készíteni telefonhoz. Azzal könnyebben is tudnék haladni azzal kapcsolatban hogy az SD kártyát belső tárhelyként érzékelje a telefon és ne minden vegyesen mindenestül arra sovány 1,5 giga tárhelyre menjen. Mert így ahogy módosítgatok ezt-azt előfordul hogy bootloopba kerül a telefon ilyenkor meg csak 1 megoldás van az az hogy flashelem a stock romot újra. Ekkor linuxról át kell bootolnom windowsra, elindítani a flashelést, rootolni a telefont, hackelt bootloader flashelni és végül windowsról átbootolok linuxra. Míg egy custom recoveryvel csak visszaállítanám a működő rootolt backupot. Már vagy 20 ilyen alkalmon vagyok túl :W

    Eddigi legjobb eredményem az volt hogy elértem ugyan hogy SD kártyát belső tárhelyként kezelje, de a szabad hely megállapításához még mindig a 1,5 giga tárhelyet veszi.

    Példa: van 300MB szabad hely a 1,5 gigából
    SD kártyán van bőven még 10giga++
    A The room 2 apk-ja kb 50 mb az elférne
    Viszont A the room 2 nem csak apk-ból áll hanem még egy 320 megás obb fájlból ami az SD kártyára menne.
    Nos hiába van sd kártyán több mint 10 giga szabad hely a telefon azt hiszi hogy már csak 300 mega szabad hely van, és ezért nem települ "Nincs elég hely" hiba miatt.

    Minden esetre így is vagy 40 alkalmazást fel tudtam rakni, csak amikor kezd az a 1,5 giga megtelni akkor előjön ez a bug.

    Még nem érzem ezt a megoldást jónak, de ha van rá igény még ha van ez a bug is akkor szóljatok és elmondom mit hogy merre.

Új hozzászólás Aktív témák