Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Devil Smile

    őstag

    Wow, Imibogyo! Elég korrekt műhelyed van.. Nekem 60nm áll rendelkezésemre, de egyelőre (költözés volt) a nagy részét lomok foglalják.. Nekem az egyik munka miatt ki kellett vágnom a gép alját, mivel este volt nem maradt más csak a lemez olló... azóta egy rétegelt lemez fedi a lyukat, az asztalt már eléggé szétvágtam a 225*335ös méreten már csak kb 5-5mm-en fekszik fel az anyag, most ideiglenesen van rajta egy perforált alu lemez, de már vettem expandált lemezt hozzá, csak várja az átépítést... Elsőre én is nyomtattam az air assistot hozzá, aztán jött Czakó "Fóka" Sándor és kicsit átalakította a gépet, sera 550r plus szolgáltatja a levegőt az elfújáshoz, egy vékony fejhez rögzített alu csövön át.. elszívás: a gép belsejéből ki lett vágva a szűkítés, venti maradt a régi, kapott a végére flexi alu csövet és ha dolgozom az ajtó tetejére teszem, így már műhelyen kívülre fújja a füstöt.. neten elég sok moddingot találtam már, de ma már felmerült bennem, hogy k40 marad és veszek hozzá egy gyári nagyobb 400*600as munkaterületű gépet.. tavaly (már tavaly elött) vettem egy 50/60w os csövet mert meghalt a k40 gyári csöve és akkor az egész országban hiány cikk volt a 40-50w os cső így mivel sürgősen kellett, kénytelen voltam venni egy használt 40es csövet amíg megérkezett a 50/60as, de annyira jól működik a használt, hogy azóta se cseréltem ki a nagyobbra (szintén át kéne alakítani a gépet hozzá, mert a 40es cső 700mm az 50/60as meg 1000mm) így az pont 1 éve pihen a dobozban (80e ért :W ) Állítható asztal is tervben van, csak ott is örökké felmerül a kérdés, hogy mennyire merüljek bele, ha lesz esetleg másik, nagyobb gép, de lehet valami kézi tekerős asztalt kap egyelőre..

    Karácsony előtt én is vásároltam egy marék tükröt, lencsét, kereszt lézert, érdemes lecserélni őket, csak a fejben a tükröt meg a fókusz lencsét cseréltem le egyelőre, de már így is nagyot javult a gép, eddig 9-10mm/s 9mA rel vágtam 3mm-es lapot, most 12mm/s 10mA és a rámpa tesztet az új lencsével még nem is csináltam meg..

    kicsit össze vissza irás lett, de... na mind1

    Örülök, hogy itt vagyunk és világbéke :C :K

    Képet majd töltök fel én is elrettentésnek a műhelyről.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

Új hozzászólás Aktív témák