Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz spacelab #8 üzenetére

    Én még a gyárit használom (leragasztva), de tervben van a csere. Addig is most nyomtattam új elszívó csonkot és az 5V-os lézerdiódához egy "sugár-egyesítőt", de sajnos most egy kicsit le kell állnom (anyagilag), mert nagyon sok projektem fut párhuzamosan és a szükséges lencse is bő 10.000 Ft, miközben már úton van egy nagyobb adag (15-20 darab) más egyéb cuccom is külföldről, szóval asszonypajtás szólt, hogy állítsam le magam... :DDD

    Egyébként én nyomtattam egy ilyet is, mert vannak felesleges vonallézereim is, de sajnos lötyög a fejen a fúvóka, emellett a lézerek beleérnek a sínekbe (vagy én bénáztam valamit, túl sok időt azért nem öltem bele miután rájöttem, hogy lötyög). Most van tervezés alatt egy újabb keresztlézeres egység, amit a lézerfejre felülről tudnék "ráhúzni", így biztos nem ütközne semmivel sem és pont az általad is linkelthez nagyon hasonló air assist fúvókát is el tudnék rajta helyezni (sajnos nekem még nincs hozzá pumpám sem, te mit használsz?).

    Asztal magasságállítása nekem is tervben van természetesen. Most akartam kiszedni a gyári asztalt, mert ugye elég tré, de miután rájöttem, hogy úgyis épül már az új váz, így ebbe nem érdemes túl sok energiát beletolni már. :B

Új hozzászólás Aktív témák