Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Levegőtisztító berendezésekről szeretném kikérni a véleményeteket:
    egy kis panel-lakásban lakok, amit néhány éve felújítottunk kicsit. Ennek a keretei közt elkövettünk egy nagy hibát: a tapétát festésre, a szőnyegpadlót pedig szalagpadlóra/parkettára cseréltük.

    Azóta rettentően poros a lakás. Takarítás után 1-2 nappal már megint áll a por mindenen, és egyre csak vastagabb lesz, minden hétvégén nagytakarítást rendezni viszont egy dolgozó embernek jellemzően se kedve, se energiája nincsen.

    Ezenkívül a levegő elég könnyen szagosodik is, pl. főzést követően a kajaszagtól elég nehéz szabadulni. Nyilván a szellőztetés ezen segítene, de így télen nem elég hatékony a ház fűtése ahhoz hogy naponta többször jól átszellőztethessük a lakást.

    Főleg az extrém porosodásra keresvén megoldást eljutottam a légtisztító berendezésekhez. Olyasmikre gondolok amiket pl. itt is árulnak.
    Nagyon megoszlanak róluk a vélemények, van aki szerint teljesen használhatatlanok, más szerint (fizetett reklám?) meg megváltják a világot.

    Szeretnélek megkérdezni titeket is - mint átlagembereket - hogy mi a véleményetek ezekről ill. esetleg van-e velük valakinek személyes tapasztalata?
    Jók ezek a gépek? Esetleg tudtok megbízható / jó típusokat ajánlani?

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    Wow, hát sziasztok! :DDD

    Nem is emlékeztem már, hogy anno bátorkodtam indítani egy ilyen topic-ot, csak nem nagyon volt forgalma ill. nem érdekelt senkit, aztán mire felpörgött addigra az én aranyhal memóriám elintézte a problémát... Oh well, örülök hogy lettek itt páran akiket érdekel a téma. :)

    Igazán a topic-ra most úgy találtan vissza, hogy kérdezni szeretnék... Lett egy Mi Air Purifier 2-m, a csatlakoztatást / alap dolgokat tök simán meg is oldottam vele, pedig amilyen a 'Mi Home' app értékelése... azt hittem bajosabb lesz...
    No de, eljutottam odáig, hogy Automation-t, azaz ütemezett feladatokat szeretnék beállítani neki. Ehhez létrehozok egy új Scene-t, megadom neki az indulási Condition-t, majd aztán jöhetne a Task, vagyis hogy mi történjen...
    Na ez a Task választó felület viszont baromira nincs lokalizálva.

    Esetleg valaki tudja melyik hieroglifa mi a francot jelent? :B Még google fordítóba sem tudom ezeket beírni, me' hogyan írok a magyar billentyűzettel ilyen krix-kraxokat...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák