Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz Kanczy #52990 üzenetére

    Ahha, na ezt mondjuk jó tudni, hogy nem is az én mozgásom a lényeg hanem, hogy a camp mozogjon. Kösz!

    Ez meg a tegnapi első meccsem, hát nehezen tudok visszagondolni ekkora bukóra mint ez volt :DDD Szerencsére utána 2 winnel szépítettem a napi mérlegen.

    Az a Twitch az valami fenomenálisan gusztustalanul megnyerte a meccset. Ez tényleg az a meccs volt, amikor már a 3. percben tudod, hogy lose. Többiek várták a ganket, de nem tudtam menni, mert a patkány meg folyamatosan láthatatlanba a nyakamba ugrott a saját dzsungelemben és mindig a legrosszabbkor persze, szóval esélyem nem volt visszatámadni... abszolút esélytelen volt. Mit lehet tenni egy ilyen láthatatlan patkány ellen aki mindenhol mindig felbukkan és egyszerűen sehol nem vagy biztonságban tőle? Egy pinket letettem rednél vagy bluenál, de hát az édeskevés. Egy itemet nem tudtam befejezni rendesen, mert állandóan vagy megölt vagy haza kellett menekülnöm. Még így is legalább keveset haltam annyi elmondható, csak hát a többiek haltak mint az őrület.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák