Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz ClydeBeka2 #30000 üzenetére

    [link]
    akkor gondolom ez a maradék 10%ba esik.. nekem a játékaim 60-70%ban ez történik, még be sem érünk már lockolja szinte a lane-t, meg premade bot.. na itt van az eredménye 1-6 után lelép a másik meg 0-8..
    ja meg igen.. pls jungle (mert ő ott a legjobb) majd 0-6 szarul gankkel, mert ott van ahol mi toltuk be a sort, de legalább odajön és meghal torony alatt..
    akármilyen jó lehetsz, teamfightban szarrá szednek focussal és igen, platinumként is szarrá szednek, ha van eszük és veled (illetve azzal) foglalkoznak aki már kis feedben van, de mindenképpen előrébb tart a többieknél az adott körben
    az tény, hogy junglezni nem tudok, de nem is megyek oda.. a többi lanen adc/top-ként sortartósban elvagyok, mid/supp jól megy, de amikor a gyerek 1 top/1mid/1jungle/1supp mellé beválaszt egy xin zhao-t majd 0-6 után mikor elküldöm az anyjába olyan válasszal jön, hogy "hát bocs én egyedül vagyok, hogyan tudnék jól teljesíteni?" na igen.. hihetetlen sok gyökér van és igen azért szopok én is bronze I-ben, mert a tard csapat miatt nem tudok feljebb kerülni.. ha látom, hogy szerencsétlen az adc inkább elviszem a kill-t morgana suppként, mert tudom, hogy legalább nekem lesz sebzésem és hozhatok valamit tf-ben, ha már az adc retardált

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák