Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kexksz

    addikt

    Ranked valami esélytelen egyszerűen. Ha topra, vagy bármi normális role-ra megyek kb mindig nyerünk, de nem, mert mindig a 1st picknek kell arra lockolnia, had countereljék be, nekem meg általában jut a support, amivel a legtöbb amit tehetek a teamért az, hogy sírva röhögve végignézem, hogy mekkora szarok. Persze ha két team szoros, akkor egy jó support game-eket hozhat, de valljuk be, ilyen 1500 elo alatt sosincs. Másik kedvencem az, hogy az AD carryk 90%-a is egy oltári nagy barom akit lehetetlen eredményesen supportolni, mert semmire sem jó.

    Előbb is 1st pickesünk lelockol Shyvanára, és beolt, hogy milyen csicska vagyok mert 5th pickként topozni akarok. Egyik gyerek leavelt champ selectben, bedobott ellene. WW-vel 20. percnél 5/0-ra égettem, armourt buildelt AP WW ellen, etc. Sajnos ritka az ilyen, hogy ha a csapatunkban van az autista valaki leaveljen és bedobja ellenünk... Félreértés ne essék, nem azt akarom mondani, hogy mekkora pro vagyok, mert egyáltalán nem, csak úgy érzem 1350 ELOnál kicsit többet érdemelnék, ha nem kéne minden 2. game-et kiszopnom 10 évesek miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák