Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aldo Novares

    aktív tag

    Hali

    Valaki írna nekem egy Zed build + rúnákat ? Most vettem meg , nagyon megtetszett, de nemtudom lecarryzni a meccset, most egy kicsit jobban belejöttem már tudok vele farmolni is ha ez jónak mondható
    ( 15 perc alatt 110-120 farm)

    Mobafire-n láttam guidot, leírom hogy játszom.

    Doran's bladeval kezdek , rúnák 8.5 dmg, 78 hp, 12 armor , 12 magic resist, masteries 21-9-0, első item life steal cucc 800 pénzért, majd Brutalizer, aztán Black Cleaver . Bilgewater Cutlass, , ezek után boots of mobility, majd MoM , és late game ha sokáig tart a meccs, akkor nem BOTRK-t építek ki hanem a Bilgewater helyett egy BloodThirstert veszek, és GA.
    Amikor már jó lifestealom van miden bepusholom towerig a minionokat és addig megölöm a 4 szellemet, az E-t maxolom, utána a Q és W. Az ulti előtt meg feltöltöm az energiám , majd ulti, + E, Q, ignite és ütöm ameddig tudom, 300-400 dmg-el se tudom lecarryzni a meccset sajnos, teamfightba meg az adc-t ultizom le de utána alig merek harcolni :D Ezek után még nehéz lenne megmondani h mit csinálok rosszul , de aki ért hozzá adhatna pár tippet :D

    Köszi

Új hozzászólás Aktív témák