Hirdetés

  • Újrázhat a Pixel Tablet

    ma Csak ezúttal dokkoló nélkül. A kiegészítő természetesen külön megvásárolható marad és elvileg érkezik az érintőceruza és a billentyűzetes tok is.

  • LG 34GS95QE-B: OLED paneles, ívelt gamer monitor

    ph Félmillió forintba kerül az LG új, 240 Hz-es gamer monitora. Megnéztük, mit tud!

Új hozzászólás Aktív témák

  • tisztelturam

    tag

    válasz GuMipOkE #45 üzenetére

    Szeretek számolgatni :)
    Durva pénzeket lehet ebbe benne hagyni ha az ember nem hallgat másra (persze joggal kételkedik az ember)

    Ismerösiem akik belevittek ebbe nyáron már akkor mondták a SOL-anát kell venni.. Akkor valami 20$ körül tengődöt.. Nem vettem, ha megteszem ~9 milliós nyereségem lehetett volna.
    Mondták a BTC-t is ami akkoriban 35k volt 65 ig elment.Azt se vettem ~2.3 milliós nyerőm lett volna azon is (és itt nem a csúcsokkal számolok hanem jóval előbbi dobáson amit ugyis megtettem volna)
    De nem én ehelyett ETH-ztam közben meg Adáztam és éppen elértem az 1 milliós össznyereséget eddig. :DDD Szóval ilyenek ezek a magánzós utak amikor senkire nem hallgatva megy előre az ember.
    Most a MATIC-ot mondják és a net is mondja hogy abba kellett volna all in...de nem én megint ETH-t vettem majd 3800$-ért :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák