Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Panther

    HÁZIGAZDA

    válasz _Gudella #4 üzenetére

    Igen, ezt már mondta valaki, de most ennek az ügynek a végére szeretnék járni. Mert szerintem jogtalanul zsebelik be a pénzt mindenkitől, és már tavaly is csináltak velem egy olyat az itteni szervek, hoy nem küldték ki a súlyadós csekket, csak idén, aztán még én fizessek késedelmi kamatot. Szóval meg szeretném ráncigálni az illetők tökét, ha lehet.

    Winner_hun: Ha megnézed a KRESZ-t, olyan tábla hogy pirossal áthúzott parkoló, nem is létezik. Szóval pl ez is zavar. Lehúzás a köbön. (Mondjuk legalább nem volt pofájuk arra hivatkozni, hogy a törvény szerint nem létező tábla előírását sértettem meg...)

    MOD: A megállni tilos tábla tudtommal csak az útra és az útpadkára vonatkozik, a kiegészítő tábla pedig szintén az úttal párhuzamos, útpadkán való megállást tiltja. És amúgy is az egész KRESZ csak a közutakra (és közforgalom elől el nem zárt magánutakra) vonatkozik. ([link], első paragrafus.)

    De érdekelnek a további vélemények is, mert lehet ám hogy én tudom rosszul!

    [Szerkesztve]

    [ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz _Gudella #4 üzenetére

    szerintem nem arra kivancsi, hogy hogyan lehet jol kibujni a fizetes alol (amit egyebkent is elitelendonek tartok, de ebbe ne menjunk bele), hanem arra, hopgy jogosan buntettek-e meg

    Panther: szerintem jogos - az, hogy ha valoban nincs* olyan tabla, mint a legfelso, nem mentesit az alol, hogy a masik ket tabla tiltja a megallastis

    *: lusta vagyok utana nezni, de tul sok helyen latni ilyen tablat ;)

Új hozzászólás Aktív témák