Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Hupsz hogy jártunk, megmutatnám:

    ezt tegnap írtam:
    ''suxx biztosító!!!
    juniusban vettünk egy szamarát
    a biztosítása az unionnál lett kötve .Novemberben pedig biztositot valtottunka postára
    novemberben vettük a hyundait , külön mondta párom, hogy neki másik autó is van a nevén, azaz két autót üzemeltet
    le lett adva a hyundai veteli szerzodese blablabla
    a0ba volt mindkettő
    decemberben jött a papír a hyundaira, hogy küldjük el a kártörténetijét
    február valameddig kell beérkeznie
    január végén felhívtam őket, elküldtem a szamara kártörténetijét, hiszen csak arról volt, a hyundairól nem ( de mint írtam, ha a hyundainak van is, eleve a postánál kéne lennie, merthogy ott ett rögtön kötve...)
    külön kiemelten, még az elküldött faxban is, hogy kérem csatoljáka hyundaihoz is, mert az is a párom nevén van, és elmodntam az egész történetet, hogy két autó van párom nevén, a szamara meg a hyundai, és hogy a szamarát elhoztuk az uniontól postához , a hyundai meg eleve postánál lett kötve, és csak a szamárra van kártörténeti, blablabla
    ez történt január 25 körül
    aztán jött a hyundaira egy csekk, márc 10 környékén...
    mondom mi ez, ezt már befizettük (első negyedéves díj!)
    felhívo, erre kiderül , hogy m4be rakták mert nem érkezett be kártörténeti
    pff
    ezt volt kb márc 12 környékén:
    azóta hetente hívom őket
    és még mindig m4be van!
    és ez náluk is le van dokumentálva, mert kb már 4szer hívtam őket +a szamárnál is be kelélett hogy írják, annak idején , januárban, amiekt elmondtam
    Azt mondják azért nem fogadták el a szamara kártörténetijét a hyundaira, mert az a szamaráé
    a hyundairól kellett volna
    csak süsük, mert nem értik meg, hogy arról meg nincs
    felbaszott az ideg rendesen....''
    Tegnap hívtam őket, még m4ben volt.
    Ma felhívtam őket, végre a0ba van az autó... :R

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák