Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz DarkByte #28 üzenetére

    és mi van a pihenő után? A logikus az lenne hogy megint megkapod a max sebességet.

    na ilyet magyarországon....fu de kezd elegem lenni...az egész rohadt magyar üzleti hozzáállással és az amögött meghúzódó mocsok pofátlan szándékoktól...

    nekem nincs ilyenem (mobilnet), de bocs, tudom, megint én lennék a hülye hogy nem olvastam át, nem értelmeztem gonosz módon (csak mint user), hihetetlenül kész vagyok! nem tudom elhinni hogy azt próbálják elhitetni hogy fogy a sávszél egy olyan országban ahol még net is alig van! (ez most kicsit a UPC ügy is)

    nem hiszem el!! ha ez az érdekből élés ilyen ütemben megy tovább nem fogom sokáig kibirni itthon...pedig ideköt a családom és ez az egyetlen de annál nagyobb szempont! de onnantól kifujt! nem akarok ugy meghalni hogy azt érezzem egész életemben hülyének néztek! nocomment!

    és egyáltalán nem baj hogy külön topikot kapott, már látom előre a trémobil topik első hsz-át...

    UI2: nagy hatással voltak még rám a nemrég a homáron olvasható fantasztikus magyar vendéglátókkal kapcsolatos postok és azt sem birtam még megemészteni...melegen ajánlom, kis infoszerzés végett a Sir Morik ügyet...

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz Mopar426 #42 üzenetére

    Az ilyen leveklekre max vmi kopipésztes levelet kapsz.

    Neked is össze kéne ollóznod a káromkodós topikból vmi szép esszét. Nincs értelme törtni magad egy szép levélért. Te leszel a hülye majd rájössz, mikor megkapod a választ, hogy beleöltél kisebb energiát a levélbe.

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák