Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jano_023

    őstag

    Szisztok!

    Egy ideje olvasom a forumot ezt is és a Vodásat is. És sokmindenben nektek van igazatok és jogos is néhol a felháborodás néhol pedig nem, de nem ezért irtam.
    Arra szeretem volna felhívni a figyelmeteket, hogy a szolgáltatok lehet hogy nem a legjobb módon csinálják amit csinálnak de abba is gondoljatok bele, hogy mint mindennek ennek a hálózatnak is vannak határai. Ha mindenkinek hagynák hogy egyfojtában letöltsön mindent akkor összeomlana. Ebben azt hiszem egyetértrünk. Azok akik fel vannak háborodva, hogy csinálnak 40-50Gb adatforgalmat anélkül hogy P2P-t haszálnának és mégis kapnak korlátot egyet felejtenek el ... a hálózat nem válogat !! 40-50Gb az mindenhol annyi, ha P2P ha nem. És a szerződésben benne van hogy korlátozhatnak ha extra nagy a forgalmad, hogy ezzel óvják a hálózat biztonságát. Nem tudom mit szólnátok ha nem lenne se net se telefon mert folyamatosan összeomlik a rendszer.
    És ha valaki bemegy egy üzletbe és ott megkérdezi az eladó hölgyet, hogy a P2P miatt korlátozhatják-e csak és tegyükfel elhiszi amit ott mondana neki az kicsit csacsi nem ?! Honnan tudná az eladó mik a határai a hálózatnak ? Nem ő csinálja és semmi köze hozzá. Nem szakértő és nem is ő csinálja ezeket a dolgokat, sőt szerintem sokan nem is tudják mi az a P2P.
    Szóval ebbe gondoljatok kicsit bele. Mint minden más ez is fog fejlődni és akkor már jobb lesz. De addig is mindenki legyen türelemmel.
    Persze csak az én véleményem ... Mindenki azt csinál amit szeretne.
    Legyetek jók !
    Jano

    ''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

Új hozzászólás Aktív témák