Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mopar426

    tag

    válasz okib4100 #57 üzenetére

    Nekem az a bajom, hogy oda megyek a Pannon értékesítésiponthoz megrendelni a korlátlan netet és tudomásul veszem, hogy ne használjak p2p kapcsolatot mert korlátoznak.Mondom rendben! De megkérdezem, hogy sima Youtube-os forgalomból ha összejön 30-40 giga egy hónapban akkor nem lesz baj?A válasz az értékesítőtől, hogy nem lesz semmi gond mert ezért korlátlan és csak a p2p kapcsolatból generált forgalmat korlátozzák! Ez az undorító! Megtévesztenek! Nem is figyelik, hogy mi generálja a forgalmat csak simán egy eldugott pontra hivatkoznak az ÁSZF-ben és az alapján lekorlátoznak ha nem tetszel nekik mert sok volt a forgalmad (amit tegyen leszarom de akkor amikor megkötöm a szerződést hívja fel rá figyelmemet, hogy VÁLASZTANI tudjak kell-e ez nekem, ja hogy akkor a kutya se venné meg?)! Az ÁSZF 3.1-es pontra hivatkoznak ami azért egy mezei felhasználó számára nem pont azt jelenti, hogy lekorlátoznak. (konkrétan honnan tudjam, hogy mire húzható rá ez a 3.1a, pontja én veszélyeztetném eszembe se jut ilyen. Ja, hogy őszerintük én veszélyeztetem őket mert bevállalnak számtalan előfizetőt akit aztán nem tudnak kiszolgálni):

    3.1 A Szolgáltató jogosult korlátozni a szolgáltatáshoz való hozzáférést, ha:
    a. az Előfizető akadályozza vagy veszélyezteti a Szolgáltató hálózatának
    rendeltetésszerű működését, különösen ha megfelelőségi tanúsítással nem
    rendelkező vagy nem megfelelő interfésszel rendelkező végberendezést
    csatlakoztatott a mobil rádiótelefon-hálózathoz;
    b. az Előfizetőnek a díjtartozásról szóló felszólításban megjelölt de legalább 30
    napos határidő elteltét követően is van esedékes díjtartozása, és a díjtartozás
    megfizetésének biztosítása céljából nem adott vagyoni biztosítékot a
    Szolgáltatónak,
    a Szolgáltató jogosult korlátozni a szolgáltatás igénybevételét. A Szolgáltató a korlátozást haladéktalanul azaz a körülményekhez igazodóan, 24 órán belül feloldja, ha az Előfizető a korlátozás okát megszünteti, és erről a Szolgáltató hitelt érdemlően tudomást szerez.

    ( Mellékesen megjegyezném: Lehet én tévedek de ahogy lekorlátoztak azzal már meg is szűnt a hálózat veszélyeztetése tehát 24 órán belül köteles lenne megszűntetni a korlátozást, de lehet itt én tévedek.Csak próbálok az ő játékuk szerint játszani)

    Vélemények?

    [ Szerkesztve ]

    Hope for the best, plan for the worst!

Új hozzászólás Aktív témák