Hirdetés

Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz klepto #115 üzenetére

    Szia!

    Nekem van egy Panasonic és egy Braunom.. pontos modellt nem tudok adni, de egyik sem eldobható kategória (>20e). Bár lehet csak nekem nem alsókategória ez.. amikor 60-70e ért is lehet venni már.

    A Braunt tavaly vettem a Panát, már 6éve.
    Tapasztalatom, ha szántam volna rá egy kis időt és ténylegesen megnézem, hogy mi volt az akkori neve a borotvámnak, akkor tuti nem veszek Braunt. Sajnos Braunra emlékeztem így lett az is.. de nekem nem jön be.. a pajeszvágója jóval jobb ez tény.. de egy ~6éve modellel szemben nem nehéz. Viszont a Pana rezgőkése még a mai napig is jóval jobb! 1x volt benne cserélve kés.. ha jól emlékszem, de azóta is jó. Nekem sokkal kényelmesebb a Pana jobban befér a bajuszvágáshoz. Kényelmesebb, a Panánál néha érzem, hogy tép.
    Elég erős a szőröm.. ezért naponta kell borotválkoznom van, hogy nem teszem 4-5napig se, ilyenkor a Braun pajesz vágója birkózik meg csak velem. De igazából.. Braunt soha többet! Persze ez csak az én egyéni arcom.. érzékenységem miatt van.

    Én csak azt tudom, hogy Panát veszek legközelebb. Pengések nálam szóba sem jöhetnek.. kikészítik az arcomat.. ilyen béna érzékeny jutott nekem.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák