Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz ISZOLE #125 üzenetére

    Mint fentebb írtam nekem is volt, és van is itthon Philipsem, de én nem vagyok vele megelégedve. Tény, hogy kiméletesebb az itthoni tapasztalatom alapján, mint a rezgőkéses megoldás, de kevésbé alapos.
    Mindenkinek:
    A rezgőkésesnél már régen is bajom volt, ha ritkán borotválkozok, akkor nem viszi. 1-2 napos borostánál még ok, de ennél hoszabb szőrnél nem borotvál jól.
    Itthon mint említettem 2 Braunom is van, egy alap: [link] , és egy komolyabb kivitel: [link]
    Én azt vettem észre, hogy az egyszerű alap borotva simábbra nyír, mint a komolyabb, illetve a mezei még akkor is talál levágandót, amikor a komolyabb már nem.
    Ez mitől lehet, miért van így? Elképzelhető, hogy az egyszerűbb azért hatékonyabb, mert fixen rögzített a feje, míg a komolyabb az mozgó fejű, vagy ez teljesen mindegy a hatékonyság szempontjából?
    Továbbra is az a kérdésem, hogy a számomra szinpatikusabb, patinánsabb Remington termékét (konkértan ezt: [link]), vagy egy azonos árkategóriás Panasonicot érdemesebb-e megvenni?
    Braunt a drága szita miatt nem akarok, illetve szeretnék váltani... :U

    [Szerkesztve]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák