Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1zof_2

    újonc

    Már egy órája próbálok válaszolni, de nem enged mert várnom kell amíg valaki válaszol a hozzászólásomra...

    Szóval nem Seren függő a felirat. Én az OpenSubtitles addont használom a hivatalos Kodi könyvtárból. Ehhez kell regisztrálni az opensubtitles.org honlapon és ott beállítani a magyar nyelvet, hogy azt keressen. Ez az összes kiegészítőnél fog működni. Azt is be lehet állítani a Kodi beállításokban hogy automatikusan letöltse az első feliratot, de az lehet csúszni fog, szóval én azt nem szoktam beálltani.

    Jogi felelősségrevonás nincs, mert eleve Magyarországon féllegális a torrent és hoster használat, hiszen nem lopsz. Ha a RD-et vagy Premiumizet használod akkor meg még a szolgáltatód se látja mit nézel mert a VPN szerverükön megy keresztül. Ha csak az elvről beszélsz akkor szerintem jogosan nézem Kodin, mert amúgy fizetek érte, viszont ha így nézem akkor a Harry Pottert is lekalózkodhatom mert egyszer ment az RTL Klubon. Szóval nem tudom, ezt mindenki maga döntse el. De jó téma.

  • v1zof_2

    újonc

    válasz Imrisko #21978 üzenetére

    Seren-en azt hiszem csak az API kód kell - direkt nem a jelszavad, hogy más ne lássa. Utána tetszés szerint válaszd ki melyik opció kell neked (Next Up, torrent, stb.).
    Itt az útmutató, hogy adj hozzá forrásokat (később remélhetőleg magyart is): link.
    Ez azért jó, mert így mindenhol legálisnak számít az addon, mert nem tartalmazza magában a forrásokat, szóval sose bántják a készítőt.

    Szerk.: A Premiumizer addont is töltsd le szerintem, korábban írtam róla miért jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák