Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz Egon #3 üzenetére

    Tud. Egy Soothsayer önmagában 32 pontnyit tud gyógyítani, de ha a megcélzott egység 1-3 szint közötti és kevesebb mint 32 pontnyi hiányzik a teljes életerejéből, akkor feltámasztja. Értelemszerűen a Soothsayer-ek számával ez többszöröződik.

    A Warrior Maiden esetén a feltámasztás 4 körönként megújuló képesség. Nála a korlátozások 1-4 szintig, nem támaszthat fel azonos képességűeket (mondjuk a Warrior Maiden-eken kívül még nem találkoztam ilyennel) és mint írtam csak az utóbbi két körben elhalálozottakat tudja feltámasztani. Teljesen megsemmisült csoportok esetén sem működik a képessége.

    Egyébként leginkább vigyázok az egységeimre, akkor nem az a fő probléma, hogy feltámasszam őket. Valóban visszalépés, de mondjuk a törpék esetén meg semmi ilyen nincs. Maximum a Crossworlds-ben bekerült Engineer tudta javítani a droidokat. (Elfeknél meg már nem emlékszem, ahogy a démonoknál sem. Az orkok meg túlságosan is erősek lettek a Crossworlds-ben, szinte minden szempontból.)

    Törpék közül azért találkozni Engineer-rel is. Szintén még a négy viking szigeten. Emberek közül meg vannak a Pirate, Sea Dog, Marauder, Robber ezeken a szigeteken.

    Igen, láttam ezeket a változtatásokat. Egyik sem ver oda annyira, hogy emiatt újra kezdjem a játékot. Majd egy másik kaszttal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák