Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c4bB

    csendes tag

    válasz CaNNa3IS #77751 üzenetére

    a gt vázaknak elég nagy kultusza van retro vonalon.jöhet a kép. :)
    miért engednéd el ezt a vázat?
    egy éven keresztül néztem minden nap az összes bringás/nem bringás aprót,fb csoportot,mire végre találtam egy eladót,megtartanám inkább. :D
    ami kell,az kb 5 cm puha rugóút,h érezhető legyen,kényelmi szempontból akarom,nem azért mert szükséges a stílusomhoz.az első telóm alattam pont ezt tudja,legpuhábbra állítva a felét mozogja ki a 100mm-nek,ebből szerintem nyilvánvaló,hogy nem őrültködöm terepen. :)
    legfőképpen fölfelé szeretek biciklizni,a lefelé csak szükséges "rossz",valahogy haza is kell menni a hegytetőről.

    # Strezi: szerintem is félreértés.
    köszi :) részben downgrade,a mostani genesis bringámról kerül át minden,mert bár az tökéletes számomra,de nem tetszik,és hiába hirdetem,senkinek nem kell,úgyhogy downgrade után majd féláron talán elviszik.
    levegősön gondolkodom én is,azok jól néznek ki és talán elég puhák is,valami régi vanilla alkalmasnak tűnik,de persze az is szempont,hogy ne kerüljön egy vagyonba.
    az első bicó,amit egy éve vettem,egy meghatározhatatlan elöl-hátul merev, aluvázra épült régi darab,full xt 3x8 rapidfire paralel xt fékekkel,imádom,minden tökéletes rajta,a fékek meg brutálisan fognak,ezért akartam ugyanilyet,de xtr-t,hátha mégjobb :) újkorában megfizethetetlen volt,de most már nem vészes,16-ért vettem a kettőt,de rá volt szerelve egy retro fully is,full 3x8 lx felszereltséggel,ezt teszem majd a genesisre,markolatváltókkal együtt.

    maximilian4: lehetne korabeli is,xt felszereltség akad másik bringán,de ez a giant lenne a fő gépem,és a 3x9 sokkal használhatóbb számomra mint a 3x8,sőt igazából még egy kisebb fokozat ezen is elférne,elég meredek helyeken mászom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák