Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz ---Lasali--- #37210 üzenetére

    Fúúú, ez nagyon-nagyon büntet! Fogadd gratulációmat, gyönyörű darabok, szép munka :R

    mod:

    Közben én ma feldobtam cimbinek a fékeket. A Butcher nevű bringás-szervizes-inkább-fixis kollegát kerüljétek. Egy gramm zsír nem volt a régi fékpillangók alatt(és nem mellesleg veszettül link, és nagyon lassan dolgozik), nem csoda, hogy nem forgott, már lassan rozsdált a felület. Bár ettől még egy gagyi kukába való vacak volt. A vázzal szívtam, valamiért nem illett rá a fékpillangó teljesen, a kis féktüskét alig tudtam beilleszteni a lyukba, egy harapófogó segített kicsit jobb irányba terelni a dolgot, de érdekes, hogy nem egyéni dolog volt, mind a négy helyen szívtam. Létezik, hogy egy szinterezés annyi plusz anyagot rak a vázra, hogy ilyen hiba legyen? Főleg ha nem volt előtte homokfújva.

    Mindegy, a lényeg az, hogy fent vannak a Shimano fékek és karok, remekül be lehetett állítani a rendszert, minden úgy működött, ahogy neki kell, szuper lett! 7500-ből jobb féket nem hiszem, hogy ki lehet hozni. Kíváncsi vagyok a hétköznapi használatra majd nagyon :)

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Aktív témák