Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Vasinger! #23768 üzenetére

    Szvsz mai gazdasági kilátás szerint, illetve a mai vásárlói szemszögből tekintve ez az az árkategória amiért használtan nem fog venni ilyet attól függetlenül, hogy jó árfekvésű.

    1. Aki pénzes, az nem használtat, hanem újat fog venni 500-600k-ért, vagy többszöröséért
    2. Aki profi, ismét csak újat fog venni, mert megteheti szponzor, egyesület stb
    3. Átlag vásárló ma már az olcsó összteleszkópos bringákat keresi, csak az a lényeg mozogjon alatta, az teljesen lényegtelen 50 km után összeesik alatta.

    Nem lebeszélni akarlak róla, hanem én látom cégen belül ahol dolgozok van pár pályakezdő, illetve aki családot tart el, meg persze régi motoros is és senki nem tehet meg ekkora luxust magának.
    Pl. egyik munkatársam mesélte, hogy 90 ezerért vett LED TV-t 0%-os THM-el 1 évig fizeti.
    Most ha bemész egy TV topicba, rögtön mint itt le fogják szarozni, mert biztos, sőt! 100% van különbség a 200 ezres és a 90 ezres TV között.
    De ennyire futotta!

    Akinek hobbija és ennyire szereti, hogy ennyit kiad rá annak minden elismerésem, tudom mi az az érzés, mert én is ilyen vagyok! :) :R
    Inkább évekig félreteszek, spórolok, hogy meglegyen amit akarok végül. :)

    Szóval nehogy félreértsd! Nem lebeszélni akarlak róla!
    Csak kérdezted, hogy el fogod e tudni adni.
    Valószínűleg el, de számolj rá szerintem 3-4-5 hónapot vagy még többet! De lehet sose fogják elvinni.

    undefined

Aktív témák