Hirdetés

Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Ma mentem én is egy kisebb kört (20km) az outival :) Tényleg más tekerni vele, olyan izmokat éreztem a lábamban, amit trekkingel egyáltalán nem. Mondjuk a hideg eléggé betett az élménynek... Illetve úgy alapból nem zavart volna, mert felöltöztem, viszont az orrom nem tolerálta, és állhattam meg fujogatni (beöltözés miatt nem tudtam elérhető helyre rakni zsebkendőt :( ). Viszont egy jó tanács azoknak, akik régi versenybiciklit akarnak venni: kormányszár váltósat semmiképp se. Kizárólag felsőfogásból lehet vele váltani, mind alsó, mind "fékváltós" fogásból elérhetetlen. Ellenben próbáltam, ha a z alsócsövön lenne a váltó, akkor alsó fogásból gond nélkül elérhető. Mondjuk városi rohangálósként úgyis nagyrészt singlespeedként fogom használni, szóval annyira engem nem érint a dolog.
    Már csak azért sem, mert sajnos rá kellett jönnöm, hogy az alsó fogáshoz bizony fogynom kell :B Mondjuk áldom az eszem (és belaaztallat-ot :D), hogy nem vágtam bele rögtön a trekking lecserélésébe, mert amíg nem adok le egy 10-15kg-ot, addig túl kényelmetlen az alsófogás (illetve gyakorlatilag a lábamnak útban van a hasam, és emiatt a levegővétel sem megy rendesen). Viszont így végre van értelmes motiváció a fogyásra :)

Aktív témák