Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mókuska

    tag

    Érdekesen olvasom a tapasztalatokat. Igaz én nem 100k-ért vettem, hanem 50k-ért egy csalódott tulajtól pár hetesen. Neki Iphone-on is volt gondja. Mikor kipróbáltam az én telefonomon csak pislogott, hogy mekkora hangja van. Igaz az androidos készülék.
    Mivel szerintem a telefonok jó része nincs éppen korrekt zenehallgatásra tervezve, hiába az akár nagyon jó bluetooth átviteli sebesség. Pl az LDAC. Így én mindig valami módot használok. Régebben Viper4Android-ot, de most JamesDSP-t. Ott lehet a fülesekhez olyan korrekciós beállításokat megadni, amivel a különböző headset-ek hang karakterisztikáit (remélem jól írtam) egyenlíti ki. Ezáltal sokkal kiegyensúlyozottabb hangja lesz a fülesnek. Ezt idáig az összes általam használt bt eszköznél használtam, Jabra elite 65, elite 75, active 7, Sony xm3 és most xm4. És nekem eddig a xm4 hangja volt a legjobb. Annyira tisztán és gyönyörűen adja vissza a zenéket, hogy csak kapkodom a fejem, hogy mennyire jól szólnak az eddigi zenéim. Igaz én alapból csak veszteségmentes fájlokat hallgatok.
    És még futás közben sem eset ki a fülemből eddig.
    De ez csak a saját véleményem :)

Új hozzászólás Aktív témák