Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [amne]

    senior tag

    válasz Vikthor #31 üzenetére

    Igen, budapesti. Bár nem értem hogy gondoltad a ''web részét'' de oké :) bármibe benne lennék. Én olyanra gondoltam amit egy példán keresztül tudnék levezetni, mert fáradt vagyok és általánosságban leírni nem tudom most :). Tehát lenne a Letöltések menüpont alatt, hogy alaplapok -> XY alaplap. Itt lenne egy rövid ismertető szöveg az alaplapról, hány REV jött ki belőle melette felsorolva BIOS, driverek, szoftverek, stb. Lenne még két link, egyik a PH! adott termékről írt tesztje, másik a termék gyártójának oldalán írt ismertető.

    Így mindenki egy helyen megtalálná az alaplapjáról az informásiókat, letölthető cuccokat, és biztos lehet abban hogy a letöltött BIOS az ő lapjához megfelelő. Ugyanezt végig lehetne vinni minden terméken, lenne még egy plusz link ami pedig a termék ph-s fórumára dobna, így talán a régi dolgokhoz se nyílna annyi új topic, mert elég csak megnézni letöltések között, és ott lenne linkként. Én ezekre gondoltam, de várjuk meg amíg egy illetékes szól hogy egyáltalán szükség van a fejtörésre, vagy már ők is gondolkodnak valamiben csak még nem kivitelezik.

    Ja és szerintem a továbbiakat vagy egy külön topicban vagy mailben kéne megbeszélni, mert már fél-OFF :)

Új hozzászólás Aktív témák