Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [amne]

    senior tag

    Én csak azt szeretném kérdezni hogy az említett Mozilla/Firefox bugok javításai megtörténnek e majd valamikor, nem sürgős lehet velük élni de bug. Leírom még egyszer hogy ne kelljen másikban keresni:

    1. ''Kicsúszik az alja a topicoknak'' bug, némely topic 1. hsz-e kicsúszik mintha egy másik ''frame''-ben lenne. Kijelölés és egér lehúzásával ''legördül''. Ekkor természetesen a teteje csúszik ki.

    2. ''PH! logó frissít'' bug, a nagy PROHARDVER! Az Online... logó, nem a főoldalra dob, hanem frissíti az adott oldalt.

    3. ''Cikkek, opció gombjai becsúsznak balra'' bug, ez is csak némelyik cikknél jelentkezik, a hozzászólás írása stb. opció gombok jobb oldalről közvetlenül a legördülő menü mellé csúsznak középre.

    Fentieket csak Mozilla/Firefox alatt tapasztaltam, más Firefox userek is megerősítették mind 0.8, mind pedig 0.9 alatt. Mozzila 5-ös motort használ ezért gondolom a többi Mozzila alatt is léteznek ezek a hibák. Internet Explorer 6 vagy újabb alatt ellenőriztem, egyiket se sikerült előhozni.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák