Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz Armahun #15996 üzenetére

    Szerintem a moderáción kellene valamit javítani. Legalábbis a mobiltelefonos rovatok moderációján. Jelenleg ugyanis az alábbi séma szerint működik:

    Első 100 hsz:

    - xy-nak miért nem kell
    - xy-nak ez lesz a következő telefonja
    - xy-nak már van és erre nagyon büszke
    - kicsi a memóriája
    - drága

    Kétszázadig hsz-től:

    - milyen tokot vegyek
    - mikor jön ki rá az Android 9
    - milyen fóliát vegyek
    - egyáltalán kijön rá az Android 9?
    - vettem fóliát nem jó, ti hol veszitek?

    Háromszázadik hsz:

    - kijött az android 9 Bocicsoki, hogy tudom visszatenni a 8-at?
    - nálam jó a Bocicsoki, mindenki hülye
    - szerintetek megkapjuk rá az Android 10 Toblerone-ét?
    - vannak gondok a telefonnal
    - nincsenek gondok, te vagy a hülye
    - nem tetszik a telefon, túl nagy
    - nem tetsziiiiiik? Te TROLL! Te mocsok! Biztosan nincsen rá pénzed, azért írod ezt! Ez egy csoda! Ipari remekmű, minden éjjel gyertyát gyújtottak érte a négy égtáj felé :R

    Van pár tinédzser, akinek semmi más dolga nincsen az életben, csak az AOD-ra figyelni meg gyúrni és ezek a tinédzserek uralják az összes telefonos topicot. Engem azért tiltottak ki az egyikből egy hónapra, mert le merészeltem írni, hogy van olcsóbb és ugyanazt tudó alternatíva, mint a témában szereplő készülék. Mindjárt trollnak kiáltottak és sértegettek, én persze vissza szóltam és azonnal tiltottak. Azt nem vizsgálták, hogy miért szóltam vissza. Hangos voltam, tiltottak.
    Lehet tiltogatni, én meg a PH reklámokat tiltogatom, amiből éltek. És az már azért undorító, hogy engem támadnak sértegetnek és utána ha megvédem magam, akkor engem tiltanak. És a fő bajkeverő a mai napig ott van és ezt minden topicban így csinálják. Annyi változást látok, hogy most már a főkolompos írását is törlik. Ennyi a pozitívum. De ezen nagyon kellene változtatni, mert kezd átmenni gagyiba a fórum. Csak az maradhat, aki istenít egy márkát.

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák