- One mobilszolgáltatások
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- iPhone topik
- Nem kicsi teleppel jöhet a Vivo X Fold6
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- A Galaxy S27 Pro meglepően nagy akkut kaphat
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Atomantiii
addikt
-
Kizmanj
csendes tag
Nekem nem akar elindulni, egy példa .env fájlt esetleg kérhetnék? Van felhasználóm a one-os oldalhoz.
ONE_TV_USER="email@email.com"
ONE_TV_PASSWORD="jelszo" -
Atomantiii
addikt
Jól hangzik, köszi. Lehet konfigolni is, hogy mely csatornák érdekelnek, illetve lehet a napok számát is változtatni?
Nekem nem akar elindulni, egy példa .env fájlt esetleg kérhetnék? Van felhasználóm a one-os oldalhoz.
-
SAS107
tag
Most már jók lettek az ikonok, köszi!
-
Atomantiii
addikt
-
Atomantiii
addikt
-
Kizmanj
csendes tag
Van esély rá, hogy megosztod mással is vagy felrakod githubra pl? Persze megértem ha nem csak vannak ingyenes projektek amivel más oldalról is lehet grabbelni.
https://github.com/kizmanj/one-tv-hu-guide-fetcher
-
Kizmanj
csendes tag
Szia Kizman!
Tök jó ez az epg, köszi szépen.
Tetszik hogy vannak előképek a műsorokhoz, eddig nekem más epg-knél nem volt. Megm intha leírás is részletesebb lenne.
Viszont egy problémám van.
Android TV rendszereken szarul jelennek meg a csatorna logok. (Google tv, xiomi box s, shield pro) Viszont telefonon és böngészőben illetve windowos aplikáción jók.
Ez nem tudod mitöl lehet és hogy lehetne javitani?
Érdekes módon tegnap történt nem volt elérhető a szerverem és ilyenkor sárga felkiáltó jelek jelentek meg a csatorna logok sarkában és akkor viszont jól láthatóak voltak a logok.
Csatolok pár képet hogy miröl van szó.
Ja és amugy más epg-kel eddig nem volt gond a logokkal. [kép] [kép]Átállitom, hogy webp helyett png legyen az ikon, hátha úgy jobb lesz.
-
SAS107
tag
Szia Kizman!
Tök jó ez az epg, köszi szépen.
Tetszik hogy vannak előképek a műsorokhoz, eddig nekem más epg-knél nem volt. Megm intha leírás is részletesebb lenne.
Viszont egy problémám van.
Android TV rendszereken szarul jelennek meg a csatorna logok. (Google tv, xiomi box s, shield pro) Viszont telefonon és böngészőben illetve windowos aplikáción jók.
Ez nem tudod mitöl lehet és hogy lehetne javitani?
Érdekes módon tegnap történt nem volt elérhető a szerverem és ilyenkor sárga felkiáltó jelek jelentek meg a csatorna logok sarkában és akkor viszont jól láthatóak voltak a logok.
Csatolok pár képet hogy miröl van szó.
Ja és amugy más epg-kel eddig nem volt gond a logokkal. [kép] [kép] -
Atomantiii
addikt
-
Kizmanj
csendes tag
Persze lehet, hogy jó csak belenéztem és gyanúsnak tűnt. Azt lehet tudni, hogy saját programot használsz rá?
Igen, visszafejtettem a web appjukat (react+redux) es irtam ra egy scriptet.
-
Atomantiii
addikt
Amúgy innen is lehet leszedni 3 napos epg-ket, van magyar is bár nem néztem mennyire jó.
-
Atomantiii
addikt
-
Kizmanj
csendes tag
Szia!
A livetv.directone.hu a forrás? Azt nézem, hogy Docuboxnál nem kéne hozzá adni 2 órát? Szerintem GMT-ben van alapból és nincs hozzáadva a 2 óra. Ezt a forrást még nem próbáltam, de megnézem én is délután bár nem tudom te milyen módszert használsz rá.
One-tv.hu a forrás. Nálam plexben jónek tűnt az időzóna, de holnap ránézek azért mégegyszer.
-
Atomantiii
addikt
Szia!
A livetv.directone.hu a forrás? Azt nézem, hogy Docuboxnál nem kéne hozzá adni 2 órát? Szerintem GMT-ben van alapból és nincs hozzáadva a 2 óra. Ezt a forrást még nem próbáltam, de megnézem én is délután bár nem tudom te milyen módszert használsz rá.
-
Kizmanj
csendes tag
https://kizman.net/guide/guide.xml
Éjszakánként frissül és 3 napot tartalmaz.
-
maddionmax
senior tag
Üdv! Nincs valakinek Plex kompatibilis komplett (DIGI,UPC, One,Telekom) EPG listája? folyamatosan összeomlik a DVR mert mindig eltűnik az adott lista.
-
Atomantiii
addikt
-
allfinanz
senior tag
-
Kizmanj
csendes tag
Visszafejtettem a one-tv.hu guide-ját és plex kompatibilis xml-be gyúrtam.
Ha valaki szeretné hostolni az xml-t, feltölthetem generálás után. (éjszakánként)
-
Atomantiii
addikt
-
Atomantiii
addikt
Valami a tv tag-al nem tetszik neki, ha megfejted, hogy mi akkor átszerkeszthetem ha az enigma 2-es rendszeren sem borul fel a megjelenítés emiatt.
Esetleg még az lehet, hogy több helyről van grabbelve az adat és az elején és a vége felé is vannak megadva tv channel id-k, lehet az elején kéne az összest megadni. De tudok felrakni egy olyan verziót, amivel tesztelheted, hogy mi van, ha csak az első adag van benne.
-
allfinanz
senior tag
Maga az epg adat ebben a fájlban van: http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.xml.xz
A channels.xml-ben pedig a csatorna hozzárendelések vannak enigma 2-es rendszeren. De hogy a TiviMate hogyan működne azt nem tudom, mert nem ismerem. Elvileg minden csatornát hozzá kellene rendelni az csatorna id-hoz, enigma 2-őn minden csatornának van egy egyedi azonosítója, a service reference érték, ami alapján tudja, hogy mely csatornán kell megjelennie az adott adatnak.
iptveditor oldalán ez a hiba jött ki, ha be akartam illeszteni a linkedet:

-
Atomantiii
addikt
Sziasztok!
Köszönjük a munkád. Viszont lenne egy kérdésem.
Mi az URL cím? http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.channels.xml
TiviMate alkalmazásban csak URL-t lehet beírni, és ez nem működik. Csak a honlap címe jelenik meg, de se a név, se az adás.Maga az epg adat ebben a fájlban van: http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.xml.xz
A channels.xml-ben pedig a csatorna hozzárendelések vannak enigma 2-es rendszeren. De hogy a TiviMate hogyan működne azt nem tudom, mert nem ismerem. Elvileg minden csatornát hozzá kellene rendelni az csatorna id-hoz, enigma 2-őn minden csatornának van egy egyedi azonosítója, a service reference érték, ami alapján tudja, hogy mely csatornán kell megjelennie az adott adatnak.
-
lennon 1
csendes tag
Köszönöm szépen. A csatornák megjelennek, de nincs semmi információ.
A TiviMate alkalmazás előfizetett verziójában nem kell a nevét hozzá igazítani, csak hozzá kell rendelni.
Egy külföldivel müködik, de ott meg a programokon kívül semmi információ nem jelenik meg. Gondoltam hátha a tiéddel.
Legalábbis nálam semmi nem jön elő. -
urgoz
aktív tag
Sziasztok!
Köszönjük a munkád. Viszont lenne egy kérdésem.
Mi az URL cím? http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.channels.xml
TiviMate alkalmazásban csak URL-t lehet beírni, és ez nem működik. Csak a honlap címe jelenik meg, de se a név, se az adás. -
Niki19841023
csendes tag
Ha használtok más ryteces forrást is, akkor másoljátok be a channel_id_filter.conf fájlt az etc/enigma2/epgimport mappába és a külföldi EPG-t nem fogja megjeleníteni, ahol van magyar EPG is.
http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/ - mentés másként a channel_id_filter.conf fájlon, másolás után ajánlott egy újraindításSziasztok!
Köszönjük a munkád. Viszont lenne egy kérdésem.
Mi az URL cím? http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.channels.xml
TiviMate alkalmazásban csak URL-t lehet beírni, és ez nem működik. Csak a honlap címe jelenik meg, de se a név, se az adás. -
urgoz
aktív tag
Próbáltad már, elvileg akkor benne vannak azok is.
Igen, működik! Köszi szépen!
-
Atomantiii
addikt
-
Atomantiii
addikt
Euronews ID-ja 71.port.hu, ha lesz jobb forrás majd lehet változik, m3 az simán m3 (ez most lehet nem a legjobb verzió, de ez már kevés helyről férhető hozzá).
Mondjuk majd egyszer lehet átírom mindegyik ID-t a csatorna nevére, illetve úgy látom a tvmustra bekeményített és nem elérhető a tv újság náluk csak engedéllyel, ami alatt nem tudom mit értenek, így most amit onnan szedek azok üresek lesznek, majd ha ráérek próbálok más forrást találni azokra.
-
Atomantiii
addikt
-
urgoz
aktív tag
Hogy nézed az említett csatikat? IPTV-n?
Igen, Kodival.
-
Atomantiii
addikt
-
urgoz
aktív tag
Rosszul írtam először, tehát az etc/epgimportba legyen bemásolva ahova a rytec.sources.xml fájl is van.
Helló!
M3-hoz és Euronews-hoz tudnál EPG-t varázsolni? Ezek még hiányoznak.
-
Atomantiii
addikt
Ha használtok más ryteces forrást is, akkor másoljátok be a channel_id_filter.conf fájlt az etc/enigma2/epgimport mappába és a külföldi EPG-t nem fogja megjeleníteni, ahol van magyar EPG is.
http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/ - mentés másként a channel_id_filter.conf fájlon, másolás után ajánlott egy újraindításRosszul írtam először, tehát az etc/epgimportba legyen bemásolva ahova a rytec.sources.xml fájl is van.
-
Atomantiii
addikt
Ha használtok más ryteces forrást is, akkor másoljátok be a channel_id_filter.conf fájlt az etc/enigma2/epgimport mappába és a külföldi EPG-t nem fogja megjeleníteni, ahol van magyar EPG is.
http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/ - mentés másként a channel_id_filter.conf fájlon, másolás után ajánlott egy újraindításKözben beraktam zip-be a conf fájlt, mert úgy simán nem akarta letölteni.
-
Atomantiii
addikt
Aki használja az EPG-met és más forrást is használ az enyémen kívül az frissítse a rytec.sources.xml fájlt, mert a régi linkek benne már nem működnek megfelelően.
Ha használtok más ryteces forrást is, akkor másoljátok be a channel_id_filter.conf fájlt az etc/enigma2/epgimport mappába és a külföldi EPG-t nem fogja megjeleníteni, ahol van magyar EPG is.
http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/ - mentés másként a channel_id_filter.conf fájlon, másolás után ajánlott egy újraindítás -
Atomantiii
addikt
Aki használja az EPG-met és más forrást is használ az enyémen kívül az frissítse a rytec.sources.xml fájlt, mert a régi linkek benne már nem működnek megfelelően.
-
benthorn
újonc
Szia Elvis! Ránéznél az all-ra? Csak a csatornalistákat tartalmazza, de tartalom nincs hozzá. Köszi!
-
dtech
csendes tag
-
bzee
csendes tag
Ezt a Kodis cuccot nem ismerem, én műholdon vagyok járatos. De az a lényeg, hogy minden csatornának van egy egyedi azonosítója, amit a channels.xml tartalmaz, ami alapján hozzárendeli az adott csatorna ID-hoz az adatot és akkor onnan tudja, hogy melyiknek kell megjelennie nála.
Köszi az EPG-t! Hibátlan,csak hozzá kellett állítanám az ID-imat.
-
Atomantiii
addikt
Nem Kodi specifikus, de igy nez ki egy sor az IPTV xml fileomban:
#EXTINF:-1 tvg-id="AnimalPlanet.hu" tvg-name="HU: ANIMAL PLANET HD" tvg-logo="http://logo.kll1ll120qazwed.site/logo/HUNGARIAN/macar2021/animalplanet.png" group-title="HU HUNGARY",HU: ANIMAL PLANET HDhttp://[IPTV csatorna URL]#EXTINF:-1 tvg-id="HISTORY.hu" tvg-name="HU: HISTORY" tvg-logo="http://logo.kll1ll120qazwed.site/logo/HUNGARIAN/macar2021/history.png" group-title="HU HUNGARY",HU: HISTORY
http://[IPTV csatorna URL]
es az EPG xml-ben a csatorna a channel-id ugyanaz, azaz"AnimalPlanet.hu" vagy HISTORY.hu.
btw., mi az a service reference ertek? hozza tudom adni en is ?
Ezt a Kodis cuccot nem ismerem, én műholdon vagyok járatos. De az a lényeg, hogy minden csatornának van egy egyedi azonosítója, amit a channels.xml tartalmaz, ami alapján hozzárendeli az adott csatorna ID-hoz az adatot és akkor onnan tudja, hogy melyiknek kell megjelennie nála.
-
cs.lev
tag
Nem Kodi specifikus, de igy nez ki egy sor az IPTV xml fileomban:
#EXTINF:-1 tvg-id="AnimalPlanet.hu" tvg-name="HU: ANIMAL PLANET HD" tvg-logo="http://logo.kll1ll120qazwed.site/logo/HUNGARIAN/macar2021/animalplanet.png" group-title="HU HUNGARY",HU: ANIMAL PLANET HDhttp://[IPTV csatorna URL]#EXTINF:-1 tvg-id="HISTORY.hu" tvg-name="HU: HISTORY" tvg-logo="http://logo.kll1ll120qazwed.site/logo/HUNGARIAN/macar2021/history.png" group-title="HU HUNGARY",HU: HISTORY
http://[IPTV csatorna URL]
es az EPG xml-ben a csatorna a channel-id ugyanaz, azaz"AnimalPlanet.hu" vagy HISTORY.hu.
btw., mi az a service reference ertek? hozza tudom adni en is ?
-
Atomantiii
addikt
Van service reference értéke a csatornának?
Mert ha van akkor itt hozzá tudom társítani akár vagy csinálhatsz magadnak is channels.xml-t. bár a Kodis cuccot nem ismerem.
-
Atomantiii
addikt
Van service reference értéke a csatornának?
-
cs.lev
tag
Szia!
Felraktam egy konyakmeggy.xml fájlt külön, nézd meg azzal tudsz-e mit kezdeni így. Ebbe raktam egy sima tv tagot az elejére, de elvileg amúgy benne van a másikban is csak még van egy kis plusz infó benne. Most sok dolgom van így egyelőre csak kézzel piszkáltam bele.
Koszi, szintaktikailag most mar helyes. De mukodni nem muxik, mert a csatorna neveim/id a klasszikus konvenciot kovetik, a tied meg port.hu idk alapjan van. Lehet atirom akkor az en IDjaimat olyanra mint a tied, de az olyan manualis es sokaig tart vagy 100 csatornara
-
Atomantiii
addikt
Szia, tok jonak tunik az EPGd de Kodi alatt nem megy. Azt irja, hogy hianyzik neki a <tv> xml tag.
error <general>: AddOnLog: pvr.iptvsimple: pvr.iptvsimple - LoadEPG - Invalid EPG XML: no <tv> tag found
Nem irnad at, hogy valahogy igy nezzen ki az XML mint itt:
https://raw.githubusercontent.com/dobrosi/xmltv/refs/heads/main/channels.xml
koszi es ezer halaSzia!
Felraktam egy konyakmeggy.xml fájlt külön, nézd meg azzal tudsz-e mit kezdeni így. Ebbe raktam egy sima tv tagot az elejére, de elvileg amúgy benne van a másikban is csak még van egy kis plusz infó benne. Most sok dolgom van így egyelőre csak kézzel piszkáltam bele.
-
cs.lev
tag
Szia, tok jonak tunik az EPGd de Kodi alatt nem megy. Azt irja, hogy hianyzik neki a <tv> xml tag.
error <general>: AddOnLog: pvr.iptvsimple: pvr.iptvsimple - LoadEPG - Invalid EPG XML: no <tv> tag found
Nem irnad at, hogy valahogy igy nezzen ki az XML mint itt:
https://raw.githubusercontent.com/dobrosi/xmltv/refs/heads/main/channels.xml
koszi es ezer hala -
Atomantiii
addikt
Sziasztok!
Valamiért nem elérhető számomra az EPG. Próbáltam a
epg.anything.hu/all/guide.xmllinket, de sajnos nem működik, és csak az 'EOF' (End of File) hibaüzenetet kapom.Más is tapasztalt hasonlót? Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm!
-
edemteennine
csendes tag
Sziasztok!
Valamiért nem elérhető számomra az EPG. Próbáltam a
epg.anything.hu/all/guide.xmllinket, de sajnos nem működik, és csak az 'EOF' (End of File) hibaüzenetet kapom.Más is tapasztalt hasonlót? Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm!
-
Kecskes1987
csendes tag
Sziasztok! Valaki esetleg segítene nekem privátban vagy itt, hogyan tudnék nézni? Plex Passom van. Turnert keresi, de azontúl nem tudtam tovább lépni. Sajnos ebben nem vagyok jártas. Xteve oldalnál pedig megadtam egy magyar .m3u url-t aztán ennyi. Mapping csatorna nem jött elő. Mit csináltam rosszul?
-
Atomantiii
addikt
Sziasztok webgrab plusal v5.1-el készítettem 3 csatornáról xml filet, csak nem tudom hogyan futtasam az xml-elt [link]
Számomra nem teljesen érthető, hogy mit szeretnél futtatni az xml-el.
-
Mesterpali
újonc
Sziasztok webgrab plusal v5.1-el készítettem 3 csatornáról xml filet, csak nem tudom hogyan futtasam az xml-elt [link]
-
Atomantiii
addikt
a smart iptv alkalmazáson működik de a televizo alkalmazáson nem megy minden pl HBO azelőtt működött.
iptv klienseim vannak ,csak nincs magyar epg.saját epg servert szeretnék fizetnék érte aki meg csinálja, hozzá féréssel,hogy tudtaj javitani benne stb. küldhetek iptv linket imailbeMilyen csatronák vannak? Illetve milyen formában kéne az EPG? Írj rám pü-ben lehet megpróbálnám a dolgot.
-
Mesterpali
újonc
a smart iptv alkalmazáson működik de a televizo alkalmazáson nem megy minden pl HBO azelőtt működött.
iptv klienseim vannak ,csak nincs magyar epg.saját epg servert szeretnék fizetnék érte aki meg csinálja, hozzá féréssel,hogy tudtaj javitani benne stb. küldhetek iptv linket imailbe -
dobrosi.a
újonc
Köszönöm kipróbáltam a televizo alkalmazáson azon működik,tivimate, smart iptv-én nem működik.
Most meg jobb. Kivettem, hogy ne legye icon es a display tag is csak egy legyen. Mihez kell amugy?
-
Mesterpali
újonc
-
dobrosi.a
újonc
Sziasztok Ki tudna EPG servert késziteni nekem, fizetnék érte.
Mihez kell?
-
Mesterpali
újonc
Sziasztok nekem nem működik egyik EPG sem, mert más a megnevezésük.a szolgáltató nem hajlandó átnevezni, viszonteladó vagyok [link]
-
dobrosi.a
újonc
https://raw.githubusercontent.com/dobrosi/xmltv/refs/heads/main/channels.xml
-
Mesterpali
újonc
Sziasztok Ki tudna EPG servert késziteni nekem, fizetnék érte.
-
nagyrobert74
újonc
Közben megoldódott köszönve Atomantiii-nak!
-
nagyrobert74
újonc
Sziasztok. Próbálkoztam több általatok megadott epg forrással is, de mindegyiknél azt írja letöltési eredménynek, hogy 0 esemény. Mit rontok el?
-
csab70
csendes tag
Update mesterek, ezt talaltam elnezest ha mar tudott volt:
https://waterwave.synology.me/epg.html -
csab70
csendes tag
Hello mindenki, most akkor van ma magyarszkiban elerheto HTTP link GUIDE.XML-hez [digi & upc]?
-
Niki19841023
csendes tag
Én a https://epg.anything.hu/all/guide.xml oldalt használtam eddig, de ahogy a videón is látszik betöltési hibát ír, majd próbáltam a https://epg.anything.hu/a linket, de ott is ugyanez a jelenség. A megosztott mappa linkje: https://drive.google.com/drive/folders/1gsnU95szOg5RiqDpZAo_Wa3aICWhSoWm?usp=drive_link
Ebben vannak a videók a sikertelen frissítésről.
Ránéznél? -
[Elvis]
csendes tag
Sziasztok!
Sajnos több hete nem frissül az adatbázis, állandóan hibár ír.
Vége az oldalnak? Nagyon sajnálnám.
Ha igen, akkor köszönjük az eddigi munkádat, ha nem akkor lehetne javítani?Ránézésre jók és frissek az xml-ek. Milyen hiba van, és melyik változattal?
-
Atomantiii
addikt
Sziasztok!
Sajnos több hete nem frissül az adatbázis, állandóan hibár ír.
Vége az oldalnak? Nagyon sajnálnám.
Ha igen, akkor köszönjük az eddigi munkádat, ha nem akkor lehetne javítani?Enigma 2-es beltérin használható az én EPG-m is, ha ezt használjátok forrásnak:
<sourcecat sourcecatname="Konyakmeggy XMLTV"><source type="gen_xmltv" nocheck="1" channels="http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.channels.xml"><description>Konyakmeggy (xz)/description><url>http://konyakmeggy.nhely.hu/epg/konyakmeggy.xml.xz</url></source></sourcecat>
Kérésre adok hozzá más csatornát is, ha van hozzá forrás. -
Niki19841023
csendes tag
Sziasztok!
Sajnos több hete nem frissül az adatbázis, állandóan hibár ír.
Vége az oldalnak? Nagyon sajnálnám.
Ha igen, akkor köszönjük az eddigi munkádat, ha nem akkor lehetne javítani? -
syncmaster83
csendes tag
Szia Elvis!
Lehetne bővíteni a következő csatornákkal?
- Cartoonito
- Duck TV
- Erdély TV
- Filmbox Extra HD
- Spíler2 TV
- STORY4
- VIASAT2
- VIASAT FILM
- Da Vinci LearningDe ami fontos lenne leginkább:
- Cartoonito
- Filmbox Extra HD
- STORY4
- VIASAT2
- VIASAT FILM
- Da Vinci LearningVagy ha esetleg tudod a TVG-ID azonosítót nekem már az is segítség!
Köszönöm!
-
®abstract®
őstag
Miért nem használjátok a https://epg.best vagy a https://xmltv.host oldalakat, ahol 10 000 tv csatorna EPG adatbázisából válogathatsz?
Az epg.best-en kerhetsz csatornákat, illetve, ha valami nem működik, szólsz és megjavítják.Az xmltv.host-on nincs support, de az epg.best adatbázisát használja és egy euro cent egy csatorna.
Ezek a spanyol viasz újrafeltalálása szintű amatőr próbálkozások sosem vezetnek jóra.
köszi.van tipped,hogy miket es hol lehet nézni? 🤔
korábban az onlinestream ment,kb. 6 hónapja megpurcant
-
Hunnenkoenig
csendes tag
Miért nem használjátok a https://epg.best vagy a https://xmltv.host oldalakat, ahol 10 000 tv csatorna EPG adatbázisából válogathatsz?
Az epg.best-en kerhetsz csatornákat, illetve, ha valami nem működik, szólsz és megjavítják.Az xmltv.host-on nincs support, de az epg.best adatbázisát használja és egy euro cent egy csatorna.
Ezek a spanyol viasz újrafeltalálása szintű amatőr próbálkozások sosem vezetnek jóra.
-
®abstract®
őstag
-
#48231525
törölt tag
-
®abstract®
őstag
-
[Elvis]
csendes tag
Kb egy hete sok érdemleges csatorna nincs benne a listában 🤔
Melyik csatornák?
-
®abstract®
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Gaming notebook topik
- Székesfehérvár és környéke adok-veszek-beszélgetek
- One mobilszolgáltatások
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Milyen légkondit a lakásba?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Playstation Portal Black (4 hónapos!) + tok eladó!
- Acer Nitro ANV16-42 16" FHD+ IPS Ryzen 7 260 RTX 5060 24GB 1TB NVMe gar
- Samsung Galaxy Watch 20mm szíjak
- Gamer számítógép i7-8700 / RTX 2060 / 16GB DDR4 RAM / 512GB SSD
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L440 I i3 I 4GB I 320HDD I 14" HD I W10 I 2 féle akku I Gari
- Bomba ár! HP ProBook 650 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- 27% - Minisforum UM690L Slim Ryzen 9 6900HX / 32GB DDR5 / 1TB SSD / 680M MiniPC
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G2 - i5-11G I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari!
- ÚJ FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 512GB 1 év gar
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L14 G2i - i5-11G I 16GB I 256SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





