Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qisqaqas

    senior tag

    válasz tDr1v3r #41 üzenetére

    No akkor:

    - Teensy 2 passzol hozzá asszem. Hackaday boltjából rendelhető LC (low cost) változat ami jobb mint a kettes ÉS olcsóbb is.

    - Hangtompításra trampoline mod az alkalmas, plusz matrica, plusz kapcsoló kenés. A trampoline rengeteget fog rajta.

    - Platenek random fémszabó, tervek vannak hozzá, nagy gáz nem lehet.

    - Tody-t kérdezd meg, szinte biztos hogy olcsóbb lesz. TEX amúgy is elszállt árakkal operál, mondjuk valamilyen szinten érthető, tényleg minőségi darabokról van szó. Viszont az a pénz sok érte. 150ért komplett billt rendeltem délután. Pok3r, szürke, clear kapcsolókkal (Fémházas és alapból tud colemak kiosztást és még egy halom fincsiséget.). Aluház az móka és kacagás amíg nem te fizeted. Főleg az unibody maratott cucc. Hajtogatott fémlemezt is használhatsz, akárcsak én fogok. Elég olcsó a többi lehetőséghez képest. Ez meg megint fémszabósdi.

    - Harisnyáztam már kábelt. Paracord bevonatos. :D Zsugorcsöves rögzítés, USB-t én tettem rá. Egy régebbi kábelemet harisnyáztam be, mondván tesztnek jó lesz. Nagyon jó sikerült.

    Ha mindent a világ túlfeléről akarsz rendelni az oda költött pénzből kokót vennél hóangyalt is csinálhatnál benne.

    Erősen morfondírozok egy adag Blue kapcsolón. Gaming keypadot csinálnék belőlük. Persze szét kell hozzá modolni a kapcsolót, piszok sok meló van vele, de ~20 kapcsolónál ez nem gáz. Olyan 3*6 normál gomb és két hosszabb a hüvelykujjnak.

    CMstorm QF TK eladó || Nem jó a keyboardod? Építs -> http://prohardver.hu/tema/igy_epitsd_a_billentyuzeted/ || Jolla!

Új hozzászólás Aktív témák