Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Tegnap igo8-al futárkodtam picit, mert még nem jött ki a GPS ami nekem kell. Beírtam 50 címet, és megkértem, hogy rendezze sorba.
    Életemben most másodszor használtam GPS-t, szóval érdeklődnék, hogy ez IGO8 sajátosság, vagy PRIMO-ban is az lesz, hogy 50 címet sorba rendez, és túlképp nem a legközelebbi célpontokhoz vitt. Ahelyett, hogy megkért volna, hogy a legközelebbi lehetőségnél forduljak meg, folyamatos jelleggel +1-2kmeket csináltatott meg velem a városokban, hogy nehogy meg kelljen fordulnom :\

    Beállítottam a megfordulási szabályokban, hogy 100-100-100méter (nem tudom ez mit jelenthet, de 0-0-0 val is ilyen)
    Beállítottam, hogy az útvonal tervezés rövid legyen

    Viszont egymástól 200 méterre lévő, de más utcában lévő pontoknál mániája volt, hogy a 200 méter és 1 megfordulás helyett, ő minden áron előre akart menni, aztán a következő utcán balra megint balra megint balra majd egyenesen (és itt kb kilyukadtam 100 méter híján az előző ponthoz, és mentem 100 métert megint a 2. ponthoz ... de végérvényben 2km-es utat csináltatott velem.

    Ez így IGO8 miatt van, és ezt a dolgot PRIMO-ban már javították, és van rá lehetőség, hogy kb 2km-es utat ne 4km-ben oldja meg?

    Meg mondjuk a város főútján mentem be, ott volt egy lerakó pont, kb 2km-rel arrébb volt megint egy ugyanazon az úton. De a GPS elvitt a kis utcákba ami tele volt jobb kezes utcákkal, és kb 5x annyi ideig tartott oda érni :\

    Itt egy random városban a példa, bár itt nincs jobb kezes utca, de tegyük fel A és B pont 2 lerakó hely, A-val kezdtem.

    A logikus útvonal

    Amit az IGO csináltatott velem

    Megjegyzem itt végig parkolók voltak, ahova be kell állni, az út mentén pedig megállni tilos, szóval csak a parkolóba lehet megállni. Így tök mind1, hogy jobbra, vagy balra tolatok vissza

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák