Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Frawly #99091 üzenetére

    X220-nál nem épp nagy "hekkelés" a whitelist mentes BIOS telepítése (még nem kell hardveres flashelés, mint az utódnál). Anélkül viszont a gyári opciókra szorítkoznak a lehetőségeid.

    7260HMW-vel egyébként itt van a beüzemelési sztorim. Hozzáteszem, hogy csak olyan Thinkpad-ben macera, ahol van USB lane a wifinek használható mini PCI-e foglalatba drótozva. Ahol nincs (pl. az R61-em) ott ugyanilyen kártya bármiféle PIN maszkolgatás nélkül működik, legalábbis Linux alatt - mondjuk a BT rész ott sem, de az eredeti BT modulnak nem is zavar be.

    Azért írtam a Broadcom-ot, mert annal tudomásom szerint nincs ilyen macera. (Van ilyen Broadcom kártyám amúgy, de később szereztem be, mint az X220-ba került 7260-at, ez asztali Lenovo Thinkcentre gépben desktop PCI-e adapterrel megy Windows 10 alatt; a Broadcom kedvéért nem mar bolygattam meg a működő X220-at.)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák