Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75490304

    törölt tag

    Üdv, no meglett végre a t400am. Azonban szeretnék egy kis egítséget kérni ugyanis minden faja csak sztem túúlságosan is jó áron vettem a gépet. Érdről elvben. Használt hátoldalt szerint áprilisi, minden megy amúgy klassz alig használt ami furi hogy nincs hozzá win, a serial a hátán és az everest szerint különbözik és a lenovo warranty oldalán nem talál semmit a gariról. ez kicsit bosszant... Ötlet, jameg sajnos kezdő notis vagyok nemsok t400at láttam eddig, és nemtom minden faja e... ha van esetleg vki aki a X XVI XVII XVIII XIX KERBEN LAKIK és ért vagy használ t400at és lenne kedve ránézni egy picit azt megköszönném dobjon privit msnt telot vmit. Kicsit félek hogy valahol átvertek de nemtom hol. Igaz sztem még gari nélkül is jó áron volt a gép de az nem lenne hátrány...

    meg vannak olyanok hogy pl a jobb alsó sarok ahol a thinkpad felirat van ha megnyomom néha kattan s mozdul hanygyányit lefelé... ez normális???? ha vkinek van türelme adhatna msnt kérdezgetnék pl az atis vgat hol lehet kikapcsolni???? jameg semmi papírom nincs se cd se semmi cxsak gép és töltö...:S így lehet alapból nincs is gari mi?:( és német bill. Sztetek? Remélem csak én parázom túl... Megköszönném ha vki tudna vmi okosat mondani erre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák