Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar_

    addikt

    válasz ScomComputer #6 üzenetére

    Mentem pár kört, elsőre a high specen lemegy 45 körülire is a min. FPS, a max olyan 60 körül lehet, medium specen már a min. van olyan 60 körül, de akkor lehet látni, ahogy rajzolja a tereptárgyakat, prociterhelés olyan 50% körül van, ez a build nem túl prociigényes eddig. Maga a játék egész jó, tutorialt megnéztem, volt egy-két emlékezetesebb kör (Az egyik mikor a csapattársamat a csata hevében sikerült lemachetézni véletlenül, de ezt csak a meccs végén tudtam meg, mikor levonta a kb. asszem 500 XP-t. :DDD ) Volt egy félperces kör is, mikor nagy békésen mentünk csapattárssal, és 3 zombikutya szétkapott mindkettőnket seperc alatt. :DDD. Nemrég olvastam utána hogyan lehet a toolokat használni, meg revive is talán 'F', bár pont a véletlenül leTK-zott csapattársamat nem tudtam reviveolni, nem tudom, hogy bug volt, vagy feature. Így néhány kör után azt mondom, hogy jó kis játék lehet a Huntból, de némi balance még ráfér. Én pl. jobban preferálnám, ha több gyengébb npc lenne példáult, és soloban butchert sem nagyon volt esélyem kinyírni, a pálya mérete viszont szerintem el lett találva.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Új hozzászólás Aktív témák