Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Pista0001 #15 üzenetére

    Samsung telefonom van, iOS készülékem nincs, ilyen irányú tapasztalattal nem tudok szolgálni. Szerintem nézd meg a GT2 Proval az iOS-t, azokon belül is azokat a funkciókat amik téged érdekelnek/fontosak pl: Hívás kijelzés, kihangosítás, értesítések / gyors válaszok pulzusmérés stb. Aztán ha azzal megvan a tapasztalat és a lista ami érdekel, egy MM-ben összepárosítod a telefonod a kiállított órával és gyorsba leteszteled a funkciókat amiket összeírtál. Jobb ötletem nincs, kb a bolti tesztelésre rászánsz 10-20 percet és megkapod azt az összképet amit szeretnél. Én legalábbis így csinálnám.

    Samsung S21FE-n minden funkció működik, annyi van csak, hogy a Huawei Health-et nekem lockolni kell és akkor minden szinkron folyamatos. Amíg Huwei telefonom volt ott nem kellett ezt a +1 beállítást megcsinálni.
    További segítségként azt tudom mondani neked, hogy nem biztos, hogy megéri lecserélni a GT2 Pro-t. A topik elején lévő hozzászólásomban írtam, hogy mennyivel tud többet a GT3SE. Azokat el kell dönteni, hogy fontosak-e.

    >>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Új hozzászólás Aktív témák