Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz MK VII #971 üzenetére

    Nem megbántásból írtam, hanem felháborodásból. Elismertem az igazadat.
    Ezek szerint félreértettél.
    Engem is idegesít a dolog, egy jót nem tudok sza.....i, hogy a "NASA" ne tudná.
    Nem tudunk elenne semmit tenni, csak ha nem vesszük meg a technológiát ami ezt tudja.
    Leírok pár dolgot.
    1. P -betűs "buta" tévém van, igaz Aurea 8 éves [itt van]. Nem okos, de mindent tud, kivéve a magánélet figyelése.
    2. Nincs semmilyen társasági csevegő regisztrációm, kivéve ez a fórum.
    3. Semmilyen pénzügyet nem intézek PC-n, telefonon, a rendeléseimet is más rendeli neten, én meg kifizetem.
    4. Azért sincs itt a rendes nevem, mert engem ne zavarjon a magánéletemben senki. Segítek ha tudok, de ha nem akarok, illetve nincs időm, akkor nem.
    5. A telefonomon az engedélyek tiltva vanna, ami a kamerát és a mikrofont használná, kivéve aminek muszáj.
    Röviden ennyi!
    Aki nem tudja kiheverni a múltkori nézeteltérésünket az te vagy, mert mindig emlegeted. Már azt sem tudom miről van szó. :)

    Szóval eszemben sem volt megbántani, csak a mai világot írtam le.
    Ameddig tudjuk, védjük a magánszférát a technológia kikerülésével, csak sajnos egyre nehezebb. :W

    A végére annyi, ha megnézed az üzenetemet, nem vigyorgó fejecske van, hanem :W

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák