Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Cunaja #4033 üzenetére

    Nem biztosítózok... Valószínűleg marad így... Már nincs pofám hozzá. :)
    Vagy majd talán egyszer. Egyenlőre parkolópályán van egy zacsiban a szekrényen a P9.
    Most jól elvagyok telefon nélkül, sőt valószínűleg a Telekomot sem fogom fizetni, sem az előfizetést, sem a biztosítást, sem a telefon részletet. Felőlem tótágast is állhatnak. Behajtani nem tudnak rajtam semmit, mert semmim nincs.. Illetve fater kocsija, de azt meg átíratjuk a bátyám nevére vagy anyuéra, aztán hajtsák be, ha tudják. Majd leülöm maximum.
    Elegem lett ebből a kizsákmányoló világból..
    Igen jól érzitek... Mostanában megtört bennem valami... Rohadtul nem érdekel már semmi...

    Ezek után engem már tényleg semmi nem érdekel.
    Engem nagyon bosszant az európai emberek hozzáállása a muszlimizálódáshoz... Olyan nagyon elfogadják mintha természetes része lenne az európai nemzetnek most ez a dolog...
    Sokszor gondolkozom rajta, hogy, ha itthon történnének ilyen dolgok én szívbaj nélkül tennék ellene. Simán ontanék vért az országomért és a magyarságomért.
    Ezek a liberálb.zi életképtelen angolok meg benyalnak nekik csontig... Szép világnak nézünk elébe.. Én már gyereket sem tervezek erre a korcs világra..
    5 éven belül európa 70%-a arab kézen lesz és nem tehetünk ellene semmit, maximum megvívhatjuk a kis harcunkat a kis fegyvereinkkel és nézhetjük ahogy bekebelez minket az Iszlám...
    Olyan nyilvánvalóan és nehézségek nélkül foglalják el a mi Európánkat, hogy repesek a boldogságtól, hogy ennyire mamlasz mimóza emberek közt kell éljek...
    Van egy angol ember Tommy Robinson akire felnézek. Ő legalább próbálja felhívni az emberek figyelmét erre a szarra ami folyik a világban.
    Nézzetek tőle egy két videót... Le a kalappal az ember előtt... Neki van arca bemenni a Londoni vagy Manchesteri mecsetekbe és számonkérni a muszlimokat, hogy mit művelnek... Van töke az embernek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák