Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz szemesi69 #4023 üzenetére

    Ne kérj bocsánatot.. Neked is van véleményed...
    Tisztában vagyok én azzal, hogy a politika irányítja őket...
    De kérdezem én... Mennyire kell ahhoz hülyének lennie egy embernek, hogy, ha olyan dolgot akarnak vele elvégeztetni ami nem tisztességes, hogy mégis megtegye?
    Tehát mi a jó büdös francért csinálnak meg emberek olyan dolgokat amikhez nem füllik a foguk, vagy tisztán látszik, hogy valaki kénye kedve szerint ugráltatja őket..
    Lehet, hogy én vagyok ilyen szarok bele ember, de engem egyik főnököm sem ugráltathatott sosem... Ha kellettem nekik mint munkaerő akkor fogadják el, hogy nem fogok csettintésre úgy ugrálni ahogy ők akarják, vagy rúgjanak akkor ki...
    De továbbmegyek.. Nem egy munkahelyemről jöttem el azonnal ahogy tisztességtelenül viselkedett velem a főnök, amit azonnal meg is mondtam neki és elküldtem a halál f.szára...

    Mindig azon van a hangsúly, hogy mit csináljon szegény, hisz családos meg bla bla bla... Számomra sokkal többet jelent a becsületem akár egy gyereknél vagy családnál, minthogy behódoljak akárkinek...
    El lehet menni... Nem muszáj rendőrnek lenni.. Vannak más hivatások is mint nyalni az éppen aktuális rezsim seggét, mert legalább adnak jelvényt amivel villoghatnak.

    Én sajnos nem tudom becsülni a rendőröket...
    Volt alkalom amikor egy kistelepülés diszkója előtt kaszával kapával támadtak ránk a helybeliek, mert haver pár szót mert váltani egy helybéli lánnyal... Nem túloztam a kaszával kapával...
    Odarohantunk a rendőrökhöz akik nagy kegyesen kiszálltak a meleg kocsijukból unott fejjel és mikor mondtuk nekik (de látták is), hogy mi történik és akadályozzák már meg, hogy felaprítsanak minket a helyiek, akkor arra az volt a nagy bajuszos keménykalapos válasza, hogy majd eldől, hogy ki az erősebb.... Hát a jó qva anyjukat.
    Aztán hazazavartak minket úgy, hogy hetünket egy kocsiba tuszkoltak és azt kiabálták, hogy takarodjunk el innen a picsába... Még mi voltunk a hibásak, mert megzavartuk az esti sziesztájukat. Gondolom a szolgálati idő lejárta után nem volt semmiféle jelentésük a szolgálatról.

    Aztán. Almádiban az aluljáróban előttünk 3 fiatal azzal szórakozott, hogy sörösüveggel kiütöggették a fénycsöveket és elfutottak. A rendőrök már addigra értek oda mire nem voltak ott és mi már épp értünk volna ki az aluljáróból... Tomfával a kezünket lefeszítve vittek le a földre minket, mi közben csak annyit tudtunk csinálni, hogy előttünk futnak a srácok akik ezt csinálták... Meg sem hallották. 72 órára akartak bevinni minket, de aztán csak csak hatottunk rájuk és úgy ahogy elhitték, hogy nem mi voltunk, de az előző bandát le sem szarták.

    Pesten az egyik szórakozóhely előtt megtámadott engem és az akkori barátnőmet két cé. Próbáltam védeni magunkat, barátnőm pénztárcáját kicsavarták a kezéből és az egyik elfutott vele, de a másikat lefogtam. Épp megérkeztek a rendőrök és kérdőre vontak engem, hogy miért rángatom szerencsétlen ártatlan cé-t. elmondtam neki a sztorit, de közben a srác a tömegben eltűnt. Megkérdeztük a rendőröket, hogy tulajdonképpen mi a f.szomnak vannak ők az utcán, ha szinte a szemük láttára ki lehet rabolni valakit? Én ne magyarázzak, ha valami hiányzik el lehet menni az örsre és lehet feljelentést tenni az ellopott tárgyak miatt...

    Egy kocsmában leütöttek egy sörösüveggel.. A mai napig heges a fejem. A helyzet az volt, hogy megkértem a srácot, hogy csukja be az ajtót, ha bejött rajta... Erre a válasza az volt, hogy azért vagyok én ott, hogy majd becsukom... Na ebben a történetben mondjuk már én voltam a kezdeményező, odamentem és lefejeltem mire ő a kezében levő üveggel homlokon csapott. lett egy 3 és egy 2 centis vágás a fejemen, a koponyacsontom kilátszott. 2 hónap múltán dobta ki a szervezetem az üvegszilánkokat..
    Na a lényeg, hogy miközben haverok kivittek az utcára, hogy ne a helyet vérezzem össze és vártuk a mentőket elment két rendőr mellettünk, mire haverok szóltak nekik, hogy az ember aki ezt tette még lent van... Annyit kérdeztek, hogy hívtuk-e a mentőket. Mondtuk, hogy igen. A válasz: Akkor minden rendben.. És elsétáltak...

    Mi az Isten véreres f.szért vannak rendőrök ebben a kurva világban? Mit tehet egy egyszerű ember, ha valami történik vele? Megvédi magát? Ja megvédi magát aztán önbíráskodásért őt csukják le, mert a cé feljelenti, hogy kificamodott a válla és kitört két foga, súlyos testi sértés... Mehetek a böribe. Vagy hagyom, hogy kiraboljanak, megverjenek, megöljenek.. Mert mást nem tehetek...
    Ha segítségért kiáltok abba meg szarnak bele, mert már megint munka... Büdös nekik a hivatásuk, ne szépítsük.. Azért rendőr a rendőr, hogy ne kelljen adókat meg miegymást fizetnie, korábban nyugdíjazzák és sok jogot megkaphasson az életben amit egy átlag polgár nem...
    Kinek nem inge nem veszi magára.. Ettől még a véleményem vállalom... Ez addig nem is fog változni amíg nem csak rossz tapasztalatom van velük kapcsolatban.

    Minden rendőrt szerető vagy épp rendőrtől most elnézést kérek, de a rendőrök kapják be ..szomat!!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák