Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    Szeretném kijelenteni, hogy egy jó nagy ideig nem leszek jelen a P9 topikban!!!
    Kell egy kis agyi szellőztetés, mert a fejemben a fórum regisztráció törlése forog, sőt egyre erősödik.
    Mivel vannak hálás userek, ezért velük nem szeretnék kitolni, inkább szellőztetek.
    A nagy hoho horgásszal is nem véletlenül itt csináltul a telefonját, mert most elegem lett kicsit a P9 fórumból.
    Senki nem bántott meg, az építő kritikát mindig is elfogadtam, csak maga a témához való hozzáállás stílusa nem tetszik.
    Csináltam egy romot, ami sokaknak jó, sokaknak rossz, de nem vagyunk egyformák.
    Pár napot gondolkodom, mert jelenleg azonnal törölnék mindent szinten vagyok!!!
    A Csajszik jöhetnek továbbra is, mert nem azt mondtam, hogy nem olvasom a fórumot, csak nem szólok hozzá( az is lehet, hogy soha többé). :(
    Sajnos Porterocka szindrómára jutottam.
    Privátban állok bárki rendelkezésére és itt az off-topikban is,de a fórumon átmenetileg minden támogatásom megszüntetem.
    :R a megértést!

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák