Hirde​té​s​

2018. január 21., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-01-23 09:15:11

Mobilarena

Huawei P9-P9 Lite OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

(#151) ANDROID??? válasza MK VII (#150) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Jól van hencegsz itt a 2 órányi munkáddal :DD (tudom, hogy több.. ;) )

(#152) morgyi válasza jegenye77 (#137) üzenetére

morgyi
(PH! kedvence)

Az elektromos autók nyomatása, a hagyományos izzók kivezetése után a másik ilyen logikátlan hülyeség.

Az energiatakarékos izzó előállítása során egy rakat mérgező anyag kerül ki, de ezt az előállító ország szívja. Az elektromos hulladék meg ami özönlik afrikába az afrikai partvidékeket szennyezi.

Persze amúgy zöld, mert a nyugati ország erőművei kevesebb füstöt okádnak a levegőbe, az meg kit érdekel hogy olyan szinten nem környezetbarát alapanyag szinten az energiatakarékos izzó hogy ihajj.

Az elektromos autók akksijai szintén. Szennyezzük az előállító országot, meg ahova majd ez elhasználtat kidobjuk. A saját országunknak meg tök fasza.

A Linux rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait

(#153) Cunaja

Cunaja
(PH! addikt)

Jó reggelt!

[Tűzoltó kollégánknak] :Y

华为ROM专家 ---Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!!---

(#154) bubus66 válasza Cunaja (#153) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Köszönjük

Neked is jó reggelt.

[link]

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P10

(#155) ANDROID???

ANDROID???
(PH! addikt)

Jó reggelt!

Úgy látszik a Huawei azt hiszi mindenki ezt a külsőt/felületet keresi, mert a H8-ból fogyott... Azért a H8 szebb. :K
Meglesz a sokak által áhított 3GB, mert alatta nincs élet.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#156) ORCA58 válasza bubus66 (#132) üzenetére

ORCA58
(őstag)

Bocs nem kioktatásnak szántam, csak mint tényt említettem. Az meg azt hiszem természetes, hogy a tűzoltóknak munkájukból kifolyólag ismerniük kell a veszélyes anyagokat.

A kerékpározás jó dolog lenne, ha lehetne normálisan közlekedni. Amíg olyan uniós pénzekből épült kerékpárúton kell közlekedni, mint a lakóhelyemen van , haladni nem igen lehet. Konkrétan a járda egyik oldalára a szélétől kb. 60 cm-re húztak egy sárga csíkot, ami már le is kopott, és kitették táblát "Épült Uniós támogatásból X millió Ft-ból Y évben stb.st." Így sem a gyalogos sem a kerékpáros nincs elég hely. 2 babakocsi nem fér el a járdán, egy gyerekszállító utánfutó nem fér el a bicikli úton. A lényeg a bicajosokat a gyalogosok közé terelik, így nem lehet normális sebességgel kerekezni. Meg az sem árt, ha munkahely viszonylag közel van. Lányom míg lakhelyén nem kapott munkát jó időben faluból városba bicajjal járt dolgozni 15 Km-re. Egyébként gyorsabb is volt mint a tömegközlekedés, annyira megritkították a járatokat. Csoda, ha autóba ülnek az emberek, mikor órákat kell várni egy buszra?

Morgyi
A telefon készítése során sokkal több, mégis van aki évente vagy gyakrabban cserélgeti. Hatás tanulmányt nem készítettem, de -most a LED lámpákra gondolok- biztosra veszem, több a haszna minta kára. Egy LED lámpa tényleg baromi sokat tud spórolni a világnak. Elméletileg akár 15000 órát vagy többet is lehúzhat. Akár 100 lm/watt is lehet a fényárama, szemben a a hagyományos 15-17 és a halogén 17-21 -el szemben. Ráadásul azokból 10-15 db-ot vehet az ember az átlagos 1000-1500 órás élettartama alatt. Nálam már szinte mindenhol LED van. A régi energia takarékos ugyan még világít a szobában, azt azért nem dobom ki, míg jó.
Ezekkel a kütyükkel az a legnagyobb baj, hogy nagyon szennyezi a környezetet, ha nem megfelelő helyre kerül ha elhasználódik. Sajnos használat után az emberek 90%-a szemétbe dobja, pedig rengeteg helyen le lehet adni .

ANDROID???
Azt hittel első látásra nem 2,5D-s a kijelzője. :(((

[ Szerkesztve ]

(#157) ANDROID??? válasza ORCA58 (#156) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Tuti nem éri meg lecserélni, pláne hogy a mostani jobban mutat mint az új ;]
H8 dizájnt próbálják vinni, de ez itt nem jött össze :K Egyébként sem mindenkinek kell a H8 dizájn :K
Ez acsúszós hátlap meg elég gáz, pedig a P8 Lite 2017 és a P9 Lite 2017 is így mutat :K

MK VII: legalább van mi törjön gusztustalanul karcolódjon csússzon ;]

[ Szerkesztve ]

(#158) MK VII válasza ANDROID??? (#157) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Szép jó napot mindenkinek.

Ez a hátlap.. Valami förtelem.. Aki kitalálta az üveg hátlapot azt el kéne küldeni úgy 50 évre szabadságra...

(#159) bubus66 válasza MK VII (#158) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szia hát igen de legalább 100 évre biztos ami biztos

Ubi dolor ibi vigiles (Ahol a fájdalom ott segítség) A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind hallottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért. https://androware.hu Huawei P10

(#160) ANDROID??? válasza ORCA58 (#156) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Összekevertem a topicot :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#161) ANDROID??? válasza ORCA58 (#156) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Nekem is a gar vége előtt sikerült végre cseréltetnem, aztán azzal is mák volt mert javíthatatlan lett és cserepapír, akkor lett Idol S, abból meg lett a P8 Lite :K Hát a pékbe nincs az OT995 a P9L-től. A P8 L is megvan , csak asszony használja :D

(#162) Juditta_56

Juditta_56
(fanatikus tag)

Volt téma itt is, tudjatok róla:
Szmogriadó alatt ingyenes a közösségi közlekedés az érintett forgalmikkal

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#163) jegenye77

jegenye77
(PH! addikt)

Bocs ha régi én csak most láttam :

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#164) ANDROID??? válasza jegenye77 (#163) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Aaa pont egy Samsungtól... :D

(#165) jegenye77

jegenye77
(PH! addikt)

[link]
Ennek nem örülök ha igaz :(
Nekem biztos, hogy marad a P9 még egy darabig.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#166) MK VII válasza jegenye77 (#165) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Separa. :)
Jó a P9 még legalább 2 évig.. Felőlem jöhet a P10...

(#167) ANDROID???

ANDROID???
(PH! addikt)

(#168) MK VII válasza ANDROID??? (#167) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Na mennyé innen. ;]

Mekkora forma az ember... Mindent ki lehet viccelni a videóval. :D :C

[ Szerkesztve ]

(#169) ANDROID??? válasza MK VII (#168) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Úgy van :D

Ott miről szól az eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#170) ANDROID???

ANDROID???
(PH! addikt)

(#171) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezt nézzétek meg Az orosz videó, ami megríkatta a világot

Kiszáll az autóból és át segíti a nénit nem semmi, lehet tőlük tanulni..

[ Szerkesztve ]

(#172) ANDROID??? válasza bubus66 (#171) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Igen ez nem egyszerű, már láttam korábban, vannak még normális emberek arra is.. :K

(#173) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

MK VII

Szia 7.0 kell valami mást is engedélyezni az "Ismeretlen forrásokon" kívül az apk telepítéséhez?

[ Szerkesztve ]

(#174) MK VII válasza bubus66 (#173) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Igen.
Fejlesztői menüpont alatt az OEM feloldása engedélyezése és az USB hibakeresést. Ha nincs fejleszői menüpontot akkor a Telefonról menüben böködd még párszor a buldi számot. Akkor lesz menüd. ;)

(#175) bubus66 válasza MK VII (#174) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Köszi :R én még nem tettem fel csak kérdezik. ez kell ahhoz hogy pl. egy Időjárás apk telepítsek?

[ Szerkesztve ]

(#176) MK VII válasza bubus66 (#175) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Áhhh... Nem jutottam el a mondandód végére. :)
Tehát csak apk telepítés? Ahhoz elég az Ismeretlen forrásokat engedélyezni. :)
7.0 megkevert... Azt hittem annak a telepítéséhez kérdezed.

(#177) bubus66 válasza MK VII (#176) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem csak az apk mert az engedélyezve van és még se engedi a fut.apk teszt apk telepíteni

(#178) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

[link]

(#179) jegenye77 válasza bubus66 (#178) üzenetére

jegenye77
(PH! addikt)

Viszont! :)

(#180) ANDROID??? válasza bubus66 (#178) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Viszont!

A hangulat adott! ;]

(#181) bubus66 válasza ANDROID??? (#180) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ja neked igen írtam egy privátot.

(#182) Cunaja

Cunaja
(PH! addikt)

Android 7.0 EMUI 5.0

A Huawei tervezte EMUI 5.0, az újonnan kiadott Android 7.0 alapokon. A vadonatúj EMUI 5.0, amit az Égei-tenger tiszta kékjei és fehérei inspiráltak. A kezelőfelület egyszerű és okos, és az EMUI 5.0 fejlett és kimagasló teljesítményt hoz, amivel a mobiltelefonok még gördülékenyebben működnek. [Ajánlások] • Tisztább, interaktívabb kezelőfelület Vadonatúj kezelőfelület és effektek, amit a mediterrán tiszta kékjei és fehérei inspiráltak. Egyszerűsített gesztusok, amivel a legtöbb műveletet 3 lépésben el lehet végezni. Az EMUI 5.0 testre szabhatóbb, Android alkalmazáslistát is biztosítva a felhasználóknak. • Fejlett funkciók A rendszerműveletek gördülékenyebbek, amivel hatalmas mennyiségű képeket tekinthet meg, weblapokat böngészhet és kereséseket futtathat gyorsabban. [Tudjon meg többet] • Értesítések Optimalizált design kombinálja a gyorsindítókat az értesítésekkel a felhasználói műveletek egyszerűsítéséhez. Tartsa nyomva az értesítéseket az üzenetek és értesítések gyors blokkolásához. Az emlékeztető kártyák csoportosításra kerülnek helytakarékosságból. • Három dimenziós feladatkezelő A feladatok három dimenzióban vannak csoportosítva a felhasználói felületen. Gördülékeny gesztusok lehetővé teszik a felhasználóknak a feladatok közötti görgetést le- vagy felfelé húzással, a feladatok eldobását pedig jobbra vagy balra húzással. • Kamera A kamera mostantól támogatja a pluginek kezelését. A ritkán használt módok, mint a dokumentum újraigazítás mód pluginként jelennek meg, hogy tárhelyet takarítsanak meg a telefonon. • Névjegyek Testre szabhatóság és megosztási funkciók kerültek a névjegykártyák alá. A megosztás funkció lehetővé teszi a névjegyek gyors megosztását Bluetooth-on, Facebookon és egyéb módokon. Új szkenner funkció a keresősávban és a zárképernyőn az új névjegyek egyszerűbb hozzáadásához. • E-mail Olvasatlan e-mailek megjelölése javítva a bejövő mappában. A felhasználók most már gyorsan törölhetnek, csillagozhatnak és megjelölhetnek e-maileket olvasottként vagy olvasatlanként a baloldali menüből. • Beállítások Új ajánlott beállítások funkció, ami fontos beállításokat javasok a készülék jelenlegi állapota alapján. Mostantól a telefon jobban képes alkalmazkodni a szokásaihoz. Újonnan tervezett alkalmazáslista került a rendszerbe. Amikor a funkció engedélyezve van, egy alkalmazáslistába rejti a nem rendszeralkalmazásokat a főképernyőről az egyszerűbb, rendezettebb elrendezéshez. Új lista funkció a beállításokban. Az olyan beállításoknál, ahol kettő vagy több lépés kell a beállításokhoz, a felhasználók mostantól közvetlen visszaléphetnek a beállítások főoldalára egy mozdulattal. Új vészhelyzeti információk. A felhasználók megadhatják a nevüket, vércsoportjukat és egyéb információkat, hogy a mentőszolgálat munkatársai láthassák ezt az információt a zárképernyőről. Új iker-alkalmazás, egy funkció, ami lehetővé tesz a felhasználóknak a harmadik féltől származó alkalmazásokkal, mint a WhatsApp és Facebook bejelentkezést két külön fiókba. [Frissítés megjegyzések] 1. Az EMUI 5.0 alapvető funkcionalitásbeli változásokat hoz, ami hatással lehet a használati szokásaira. További részletekért látogasson a Huawei fogyasztói weblapjára a http://consumer.huawei.com címen, és tekintse meg a felhasználó útmutatót. 2. Ez a frissítés nem törli a személyes adatait, azonban javasoljuk, hogy készítsen mentést minden fontos adatról a frissítés előtt. 3. A rendszer a frissítés után újraindul. Ez nagyjából 10 percig tarthat. A frissítés után a főképernyő automatikusan az EMUI 5.0 témát mutatja. 4. Ha bármilyen problémával találkozik EMUI 5.0 alatt, jegyezze le a hibát, és hívja a hivatalos ügyfélszolgálatunkat. Látogasson a Huawei fogyasztói weblapjára az ügyfélszolgálat elérhetőségéhez.

华为ROM专家 ---Romjaimmal kapcsolatban a privátban feltett kérdésekre nem válaszolok. Arra ott a topik!!---

(#183) bubus66 válasza Cunaja (#182) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Köszönjük.. Ez egy changelog?

Igen de az Android???-nak lezárta a google fiókot..

Ez a beta nem beta szerintem mert volt olyan akinél OTA-ból települni sem akart.

Csak beta van de én elálltam a teszttől..

Persze (tudod) mindig vannak akik istenitik.

Szerinted a 6.0 vissza lehet állni még akkor is ha a 6.0 cust mappa van a vendor helyett? Mert én úgy gondolom, hogy az FR törli nem?

Ja az enyém is Telekomos de gyárilag független.

[ Szerkesztve ]

(#184) Cunaja válasza bubus66 (#183) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Nektek már meg van?

[Huawei Rom]

szerk.

Most töltöm lefelé! :) Amit a T is megkapott. :)

TWRP - Nandroid Backup és rom fel, ha nem jó restore.

[ Szerkesztve ]

(#185) bubus66 válasza Cunaja (#184) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Hát ez az a gyárihoz TWRP? akkor az már nem gyári, lehet, ha lesz kedvem megpróbálom, egy oeminf cserével vissza lehet-e tenni majd

[ Szerkesztve ]

(#186) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

[link]

Mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#187) Cunaja válasza bubus66 (#186) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Honnan szetted ezt a jó csajszit? :Y :R

Amúgy neked is! :)

(#188) bubus66 válasza Cunaja (#187) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Úgy találtam...

Azért vannak érdekes dolgok.

Be fagyott a Balaton jege!!! Ezt mondták az előbb az M1-en.

Hát ha nem lennék ilyen messze isten bizony megnézném.

[ Szerkesztve ]

(#189) Cunaja válasza bubus66 (#188) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Dolgozom, semmi kedvem semmihez, de ha ránézek a csajszira egyből jó napom lesz. :R

(#190) bubus66 válasza Cunaja (#189) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mi jót dolgozol?? Ja értem bocsi a kérdésért..

Azért vannak érdekes dolgok.
Be fagyott a Balaton jege!!! Ezt mondták az előbb az M1-en.

Te tudtad ezt mert én kis naiv, meg úgy tudtam, hogy a Balaton vize fagyott be

[ Szerkesztve ]

(#191) Cunaja válasza bubus66 (#190) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Titkos, nem adhatom fel a kilétemet! :P Csihu

Szer.
Rengeteg szerviz díjat sporoltam már meg kollégáknak és lehet a Huawei ennek nem örül igazán. :)

[ Szerkesztve ]

(#192) bubus66 válasza Cunaja (#191) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem baj az meg is érdemlik, mert semmit nem ér a P9 Lite beta ROM-ja. Én is csalód tam a Huaweibem ezen a téren, főleg, hogy a P8 Litenél alig volt valami bug..

(#193) Cunaja válasza bubus66 (#192) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

Nézted a P9 topikot? Beraktam az akku fogyasztást.

(#194) bubus66 válasza Cunaja (#193) üzenetére

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Oké rendben. több mint 13 óra az jó..

[ Szerkesztve ]

(#195) ANDROID??? válasza bubus66 (#194) üzenetére

ANDROID???
(PH! addikt)

Sziasztok! Mi, kijelző?
P9 topikot még nem néztem, de mindjárt rákukkantok. :K

[ Szerkesztve ]

(#196) Gabbbb válasza ANDROID??? (#195) üzenetére

Gabbbb
(senior tag)

nem, 13 óra készenlét, így ránézésre fél óra kijelző, persze nem látszik rendesen a képen. :DDD

(#197) Cunaja válasza Gabbbb (#196) üzenetére

Cunaja
(PH! addikt)

2 óra 21 perc kijelző
44 perc telefonbeszélgetés és 59% nál dugtam most fel, mert romolnék tovább. 19óra58p volt bekapcsolva töltés óta.

(#198) bubus66

bubus66
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jó reggelt mindenkinek!

[link]

(#199) MK VII válasza bubus66 (#198) üzenetére

MK VII
(PH! nagyúr)

Jó reggelt neked is. :)

(#200) Peterking

Peterking
(kvázi-tag)

Jó reggelt nektek. Állni látszik a topik.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.